Opinie, referencje i doświadczenia Klubowiczów - 8

Doświadczenia, referencje naszych klubowiczów c.d.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 dalej>>

 

 

14 lutego 2014 7:26

 

Kochana Pani Renatko,

życzę Pani powodzenia w dalszej pracy i wielu zdrowych serduszek :) Oby nadal Pani pomagała ludziom - tak jak pomogła Pani mojemu mężowi w ciężkiej chorobie serca :)

Pozdrawiam Elżbieta C.

 

14 lutego 2014 12:24

 

Przesyłamy Pani z Irlandii dużo dużo kochających serduszek - od całej naszej rodziny i znajomych. Wszyscy dziękujemy, za to że pani jest, ze można się zawsze do pani zwrócić i ma się te pewność otrzymania porady, a przedewszystkim jest pani mistrzem podnoszenia na duchu w chwilach zwątpienia. Kiedy juz traci sie nadzieje na poprawe stanu zdrowia. I co najlepsze - zasze sie to pani sprawdza. Jak to pani robi? jeszcze raz pozdrawimy - Margaret, Marzena i cała rodzina :)

 

15 lutego 2014 5:22

 

Szanowni państwo Kłosowicz! Dziękujemy za bardzo ciekawe wręcz fascynujące spotkanie na temat profilaktyki choroby nowotworowej. Dla wszystkich zgromadzonych był to pouczający i dający do myślenia wykład. Również indywidualne konsultacje po wykładzie były dla wszystkich bardzo cenne. W imieniu wszystkich gości serdecznie dziękujemy - Hanna i Grzegorz B.

 

20 lutego 2014 22:33

 

Dobry wieczór szanowna pani Renato!

serdecznie dziękuję pani za porady, jestem niezmiernie wdzięczna i szczęsliwa :) Nareszcie po latach chodzenia po lekarzach dosłownie po kilku dniach stoosowania sie do pani zalecen co do diety i co do stosowania produktów moja 6 letnia córeczka zaczęła normalnie sie załatwiać. Przedtem dziecko chodziło do toalety najczęściej raz w tygodniu, a było i tak że raz na 2 tygodnie. Wszyscy lekarze rozkładali ręce i nic sie nie dało zrobić. Dieta i AC zymes, sok acai i Lion Kids multiwitamina pomogły. Dziekuję serdecznie, jestem pod wrażeniem pani profesjonalnego i kulturalnego podejścia. Juz polecam panią wszystkim znajomym :) Joanna S.

 

22 lutego 2014 12:36

 

Witam! dziękuję za to, że pani jest na tym świecie i zawsze z panią można porozmawiać. Gdyby nie to, to nie wiem, jak bym tutaj sobie poradziła. Lekarze mają tu specyficzne podejście do pacjenta, ale to inna historia. Pozdrawiam z Londynu. Anna Maria P.

 

23 lutego 2014 9:36

 

Pani Renatko

slicznie pani dziekuje za pomoc i fachowe, na prawde w pełni profesjonalne podejscie, milo bylo z pania rozmawiac
serdecznie pozdrawiam i zycze milego dnia. Marzena P. Irlandia.
.
8 marca 2014 9:11
.
Witam Pani Renato. Dolegliwości układu pokarmowego i stres zniknęły po zastosowaniu preparatów, które pani zaproponowała!!!

Stosowane były Stress Management, Strong Bones, AC Zymes, Rhodiolin, Green Care i Acai organic.

Dziekuję za pomoc oraz cenne wskazówki pod względem diety. Poprawa nastapiła w krótszym czasie niż się spodziewałam. Pozdrawiam Edyta G.

 

8 marca 2014 11:35

 

Droga Pani Renato. Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet :) życzę Pani i łączę podziękowania za wszystkie rady, serdeczność i pomoc w powrocie do zdrowia naszej rodziny. Zbigniew D.

 

12 marca 2014 22:33

 

Szanowna pani Renato! Od 2 tygodni podaję córce zalecone przez panią naturalne produkty, czyli Bee Power, AC ZYMES,  Lion kids C, Spirulina, Garlic Gaps, Noni i Acai organic. Udaje sie też zachowywać poleconą przez pania dietę. Agusia przestała chrapać i budzic sie w nocy, bez problemu oddycha noskiem. Jestem pełna nadziei, że uda się nam uniknąc tego zabiegu wycinania migdałków. Dam wkrótce znać jakie są dalsze postępy w leczeniu. Pozdrawiam panią serdecznie. Anna P.

 

15 marca 2014 12:33

Witam!

Niezwykle ciekawy serwis internetowy. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i dogłębnego ujęcia tematów związanych ze zdrowiem, zdrowym stylem życia i zdrowym odżywianiem. Dobrze, że są ludzie, którzy tak jak pani o tym mówią i piszą. Dziękuję za wiedzę, która można na pani stronie zaczerpnąć. Pozdrawiam Joanna S.

 

18 marca 2014 8:34

 

Witam!

Piszę do Pani, aby podziękować za fachowe wsparcie i nadanie kierunku mojego leczenia (jak pani to nazywa drogi powrotu do zdrowia :). Przedstawię króciótko, aby też kobiety, które szukają i są w rozpaczy, bo zdrowie i życie im sie rozpada, żeby one przeczytały i nabrały nadziei. Kiedy się do pani zwróciłam, miałam zdiagnozowane zmiany w macicy - mięśniaki i polipy. Problrmy hormonaln, niesamowite huśtawki nastroju, często płakałam a w pracy byle głupstwo wyprowadzało mnie z równowagi. Zalecon mi oczywiście hormony i inne leki,  a także usunięcie hirurgiczne zmian. Postanowiłam wziąść sprawy we własne ręce. I tak po nitce do kłębka trafiłam do Pani! Zaczęłąm się oczyszczać - Paraprotex+Nopalin+ AC ZYMes+Spirulina Chlorella. Piłam Noni Polinesian, Super Soya lecithin, C1000, Vitalwoman - to super działa na wyregulowanie hormonów. Potem czyli po oczyszczeniu dodałam jeszcze Shark Aid. I praktycznie po pół roku trwania całego tego stosowania, czyli oczyszczanie i dalszy ciąg Pani zaleceń, sprawa była że się tak wyrażę - rozwiązana! OCZYWIŚCIE TEŻ DZIĘKUJĘ ZA DIETĘ, KTÓREJ SIĘ TRZYMAŁAM. NO I WSPARCIE PRZEZ CAŁY CZAS, BO BEZ TEGO BYM NIE DAŁA RADY! OBYŁO SIĘ ZARÓWNO BEZ SKALPELA JAK I CAŁKOWICIE ODRZUCIŁAM HORMONY. TERAZ PIJĘ SOK NONI, STRESS MENEGAMENT, VITALWOMAN, AC ZYMES. Postanowiłam też zamienić lub połączyć z Menopausal Formula - jak pani myśli? Dziękuję - wdzięczna Danuta S.

 

 

12 kwietnia 2014 9:55

Jak tylko zaszłam w ciążę zrodziło się pytanie: „ Jakie witaminy wybrać?” Wybór nie był prosty, ale jak w większości moich życiowych problemów wątpliwości rozwiała Pani Renatka, NEW LIFE to było i jest to, czego było mnie i maleństwu potrzeba. Wraz z OMEGA3, C 1000 plus, AC ZYMESEM sprawiły, że ciąża przebiegała wzorowo. Ja czułam się świetnie, wyniki rewelacyjne, a maleństwo rosło zdrowo. Lekarz podczas każdej wizyty kontrolnej zachwycał się moimi wzorowymi wynikami. Przeziębienie skutecznie zwalczyłam GARLIKIEM, C 1000 i CHELAD ZINC.
Jak tylko nasza maleńka Tosia się urodziła zaczęłam podawać jej INFANT FORMUŁA i D DROPS. BEE POWER sprawia, że maleńka ma wilczy apetyt. Rośnie jak na przysłowiowych drożdżach. Przy zaparciach zbawienny stał się AC ZYMES, po pleśniawkach nie ma śladu.
Dziękujemy ci bardzo „Ciociu witaminko” jak zostałaś nazwana, liczymy na dalsze rady jak zdrowo rosnąć. Pozdrawiamy - Ania z Tosią.

 


Jakość naszego życia i zdrowia

Renata-Kłosowicz-artykuł

w dużej mierze zależy do nas samych artykuł>>

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 dalej>>

 

 

Referencje Calivita>>

 

Opinie Klientów, referencje>>

 

Z każdym Klubowiczem zapisanym w mojej grupie współpracujemy indywidualnie - kontakt>>. Dla większych grup prowadzimy spotkania na tematy związane ze zdrowym stylem życia na terenie całej Polski  i nie tylko. Będąc pod naszą opieką, możesz liczyć na pomoc w doborze suplementów, dokonywaniu zamówień dla siebie i osób przez siebie polecanych oraz opiekę podczas kuracji - dawkowanie, zalecenia żywieniowe itp. Otrzymywać też będziesz darmowy newsletter z opracowaniami tematów związanych ze zdrowiem i dietą.


Zadaj pytanie ekspertowi>>

 

Klub Zdrowia CaliVita - 33%-38% TANIEJ PROSTO OD PRODUCENTA>>

 

Zasady współpracy, udzielania konsultacji i porad>>

 

Zobacz jak zamówić produkty w najniższej cenie klubowej i korzystać z innych przywilejów tutaj>>

 

kontakt calivita

 

Napisz do nas>>

 

 

 

 

Zakupy w autoryzowanym sklepie: