Żeby coś znaleźć, trzeba wiedzieć, czego szukać

Renata-Kłosowicz-vitanatural-naturalna-profilaktyka-zdrowia„Gdziekolwiek się teraz znajdujesz, to dobre miejsce, aby zacząć. Wysiłek, który zainwestujesz dzisiaj, będzie się liczył jutro.” A. Matthews

 

Jestem przekonana, iż jakość naszego życia i zdrowia w dużej mierze zależy od nas samych, od dokonywanych w ciągu całego życia wyborów.

 

Żeby coś znaleźć, trzeba wiedzieć, czego szukać.


Poszukiwałam pracy, której integralną częścią jest pomaganie innym i sobie. Poszukiwałam zajęcia, które byłoby uzupełnieniem szczęścia, jakie znajduję w rodzinie. Lubię wyzwania, jestem otwarta na zmiany, jeśli tylko w perspektywie rysuje się nowa jakość życia. Podjęcie współpracy z firmą CaliVita® było wyzwaniem nie ze względu na ofertę produktową, bo przetestowałam ją na sobie i swojej rodzinie już wcześniej. Obfitość, znakomita jakość i skuteczność przekonały mnie do korzystania jako konsumentkę. Decyzja współpracy z firmą przyszła nieco później i dzisiaj, z perspektywy minionego czasu, oceniam ją jako przysłowiowy strzał w dziesiątkę! Potrzebna była odrobina odwagi i twarde stąpanie po ziemi, zwłaszcza na początku. Nie brakowało mi wówczas silnej zachęty, szczególnie ze strony męża i dzieci.

 

Dzisiaj praca to dla mnie radość i źródło satysfakcji, głównie dzięki zadowolonym ze współpracy ze mną osobom, które dają mi energię i motywację do dalszego działania. Nigdy nie tracę siły w poszukiwaniu dla nich optymalnych rozwiązań. Każdego dnia z uwagą wsłuchuję się w ludzkie potrzeby. Zdobyłam bogate doświadczenie i nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Wyznaję zasadę: przez wiedzę do kompetencji. Ciepłe słowa i rekomendacje, jakie otrzymuję, są dla mnie nieustanną inspiracją. Trudności natomiast traktuję jako doświadczenie,  które uczy i okazję do przezwyciężania własnych słabości oraz umacniania w pracy. Wszak nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku.

 

Nawet najlepszej strategii nie wdrożymy bez ludzi.


Kiedy myślę o mojej pracy, widzę jasno postawione cele, możliwość rozwoju oraz wspaniałych ludzi. MamRenata-Kłosowicz przyjemność współpracować z osobami, które mają ogromne doświadczenie i wiedzę. Dzięki temu wzrastają możliwości wymiany doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji. Inspiracja czerpana od mentorów jest niezwykle ważna i pomocna, zwłaszcza na początku każdego przedsięwzięcia. Warto korzystać z ich doświadczeń, obserwować i słuchać, bo ich słowa i czyny często są impulsem do podjęcia działań i przełamania słabości. Jednakże nieocenioną  podbudową  jest po prostu dobre słowo, pozytywna opinia lub pochwała współpracowników, przyjaciół, rodziny.

 

Życzę wszystkim, by mogli cieszyć się z owoców swej pracy przez długi czas w zdrowiu!

 

Pragnę podziękować za dotychczasową współpracę Marioli  i Rodzinie Janowskich, Betce Handrysik, Państwu Gierlachom, Izie Czyszczoń, Basi Dubiel, Pani Romanie Słowik, Dominikowi Żywcowi, Państwu Szabatom, Dosi Frydrych, Robertowi Meszyńskiemu, a także wszystkim Klubowiczom od lat lojalnym i wiernym preparatom CaliVita®.

Dziękuję Zosi Żywiec, Stanisławowi i Ali Gancarzom oraz Piotrowi i Renatce Zarzyckim.

 

RENATA KŁOSOWICZ EXECUTIVE MENEDŻER (EM)

 

CALINEWS ZIMA 2013-2014