Naturalna profilaktyka zdrowia. CaliVita

Dziękujemy za to, że byliście z nami w 2016 roku.
Będzie nam niezmiernie miło, jeśli pozostaniecie Państwo naszymi Klubowiczami w kolejnym roku.
Bądźcie z nami w 2017 roku :)

Serdecznie dziękujemy za pamięć, życzenia, które wciąż do nas napływają :) Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzacie :) Zapraszamy :)

nowy-rok-2017-życzenia-podziekowania-zaproszenie

Radosnego i szczęśliwego 2017 roku - z marzeniami, o które trzeba walczyć, z radościami, którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi i z rodziną, z którymi dobrze być i z nadzieją, bez której nie da się żyć!


*** ZDROWEGO NOWEGO ROKU!/ HEALTHY NEW YEAR! ***

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Idealne prezentyprezent-święta-nowy-rok-promocje-zdrowie-calivita

 

Masz problem i nie wiesz, co kupić mamie, tacie, babci, żonie, mężowi, siostrze...? Nie musisz znać rozmiaru, ulubionego koloru czy zapachu. Ten prezent jest zawsze trafiony! Podaruj bliskim zdrowie. Taki prezent to znak, że o nich dbasz! więcej>>

Dla
BABCI I DZIADKA
DZIECKA I NASTOLATKA... zdrowe i smaczne
PRZYJACIÓŁKI, CIOCI, MAMY
MĘŻCZYZNY
ZESTRESOWANYCH, ZAPRACOWANYCH, ŻYJĄCYCH W CIĄGŁYM BIEGU
DLA KAŻDEGO

Zamów - dostawa już następnego dnia!

=====================================================================================

 

Najpopularniejsze preparaty Calivita:

 

Najlepszy preparat CaliVita - "Dar od Boga dla ludzi"


noni-liofilizowany-calivita-vitanatural-z-calych-owocow

Owoc noni - Morinda citrifolia - pochodzi z Azji i Australii, gdzie stosowany jest od wieków dla zachowania zdrowia, młodości i wspomagania organizmu. Jest źródłem witamin, składników mineralnych, antyoksydantów, a także substancji o unikalnych właściwościach, np. prokseroniny, która wspomaga funkcjonowanie komórek układu odpornościowego.

 

Królowa owoców - to, co najlepsze zawarte w jednym owocu i jednym soku noni - jedynym wytwarzanym na bazie całego i liofilizowanego owocu. Najlepszy sok noni, postaw na to co najlepsze i najwartościowsze dla zdrowia Twego i Twoich bliskich więcej>>

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PARAPROTEX>>

ParaProteX to zestaw cennych składników roślinnych wykazujących korzystny wpływ na funkcje fizjologiczne organizmu. Zawiera m.in. czosnek, który już od tysiącleci znany jest jako środek wzmacniający siły obronne organizmu. Wspomaga utrzymanie prawidłowej równowagi mikrobiologicznej w jelitach, jak również odgrywa istotną rolę m.in. w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby, układu oddechowego i krążenia.

Dowiedz się więcej o Paraprotex>>

 

Zapewniamy Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji oczyszczającej.

_________________________________________________________________________________

Zamów produkty w najniższej cenie klubowej (hurtowej), bezpośrednio od producenta i korzystaj z innych przywilejów>>

 


Posiadamy certyfikat "Rzetelna firma"

________________________________________________________________________________________________

Zapraszamy również do serwisów:

dietydlazdrowia.cba.pl

wygrajzmigrena.cba.pl

oczyszczanieorganizmu.cba.pl

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witaj, skoro dotarłeś na tę stronę, zapewne jesteś świadom, że spośród rozlicznych darów, jakie otrzymaliśmy w życiu, jednym z najcenniejszych jest zdrowie.

 

Odpowiedzialność za Twoje zdrowie i zdrowie Twoich dzieci spoczywa na Tobie. Powinieneś zrobić wszystko,Renata Kłosowicz Vitanatural aby zapobiegać, nie chorować albo też leczyć się w taki sposób, by trwale wyzdrowieć, bez skutków ubocznych. Aby to czynić, potrzebujesz wiedzy. Jeśli nie posiadasz odpowiednich informacji, to na jakiej podstawie będziesz podejmować wiele ważnych decyzji dotyczących zdrowia swojego i najbliższych osób?

 

Celem tego serwisu jest podanie Ci rzetelnych informacji, w jaki sposób poprzez dostarczenie organizmowi odpowiednich składników żywieniowych, utrzymać go w zdrowiu i powstrzymać procesy chorobotwórcze. Jeżeli cierpisz na jakieś schorzenia lub dolegliwości, pomóc Ci w powrocie do zdrowia.

 

Z pewnością jesteś osobą poszukującą informacji i pomocy na najwyższym poziomie. Szukasz produktów o najwyższej światowej klasie i skuteczności. Naszym celem jest dostarczenie Ci tego, czego właśnie szukasz.

 

Jeżeli jesteś osobą zdrową, nie masz dolegliwości, sprawdź, co możesz zrobić dla siebie, aby utrzymać dobry stan zdrowia jak najdłużej. Jeżeli masz jakieś problemy ze zdrowiem, podejmij decyzję o wykorzystaniu naturalnych mechanizmów regenerujących organizm. Znajdź odpowiedni zestaw produktów dla siebie.  Badania jednoznacznie wskazują, iż sposób żywienia bezpośrednio wpływa na zdrowie. Pożywienie może być dla każdego z nas eliksirem zdrowia, młodości.

 

 

Wybór należy do Ciebie, możesz jeść, co chcesz i leczyć się, jak chcesz!


Zadbaj o swoje zdrowie jak o skarb. Dostarcz organizmowi tego, co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i utrzymania zdrowia.

 

Zapraszam do korzystania z informacji zawartych w serwisach: vitanatural.pl

dietydlazdrowia.cba.pl
wygrajzmigrena.cba.pl

oczyszczanieorganizmu.cba.pl

 

Jestem doświadczonym Doradcą Żywieniowym, wykładowcą w Akademii Zdrowia w Rzeszowie.

 

W swojej działalności korzystam ze sprawdzonych, najwyższej klasy i jakości produktów Calivita. Pomogłam wielu osobom, może będę mogła pomóc Tobie lub Twoim bliskim. Każdą osobę zwracającą się do mnie o pomoc traktuję z należnym szacunkiem i zrozumieniem. Zawsze dokładam starań, aby nasza współpraca zakończyła się sukcesem. Zależy mi również na tym, aby Twoje zakupy produktów CaliVita dokonywane były po najniższych cenach klubowych, wprost z firmy Calivita, a nie z wysokimi marżami.

 

Jesteś zainteresowany uzyskaniem  informacji oraz podjęciem współpracy? Masz pytania czy trudności z wyborem produktu, dawkowaniem? Napisz do mnie lub zadzwoń - z przyjemnością podzielę się swoim doświadczeniem i pomogę w rozwiązaniu problemu.


mgr Renata Kłosowicz - Doradca Żywieniowy, Dyplomowany Dietetyk


Certyfikowany Immunodiagnosta Nadwrażliwości Pokarmowej

Cambridge Diagnostics


Wykładowca Akademii Zdrowia w Rzeszowie


Menedżer w firmie CaliVita International


Członek Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów


Członek Stowarzyszenia Zdrowie i Natura promującego zdrowe żywienie

i zdrowy styl życia dzieci i młodzieży szkolnej  - Zdrowo jemy - zdrowo żyjemy.

 

Moja praca to źródło mojej satysfakcji, głównie dzięki zadowolonym pacjentom. Dają mi oni energię i motywację do dalszego działania. Nigdy nie tracę siły w poszukiwaniu dla nich optymalnych rozwiązań. Każdego dnia z uwagą wsłuchuję się w ludzkie potrzeby. Zdobyłam bogate doświadczenie i nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Uczestniczę w licznych szkoleniach, kursach, konferencjach naukowych w dziedzinie żywienia człowieka, ziołolecznictwa. Współpracuję z doświadczonymi lekarzami, specjalistami medycyny naturalnej i konwencjonalnej. Swoją wiedzę zdobywałam również na wielu konferencjach medycznych od najwybitniejszych polskich i międzynarodowych naukowców, biochemików, dietetyków, fitoterapeutów i lekarzy.

 

Radość oraz ciepłe słowa i rekomendacje, jakie otrzymuję, są dla mnie nieustanną inspiracją. Zwieńczeniem zaangażowanego, a jednocześnie w pełni profesjonalnego podejścia jest stale rosnąca liczba osób zadowolonych z mojej pomocy.

Będzie mi niezmiernie miło, gdy dołączysz do grona zadowolonych z moich porad osób i będziesz polecał mnie swoim znajomym.

 

Rekomendacje Klubowiczów>>

 

Odpowiedzialność za Twoje zdrowie i zdrowie Twoich dzieci spoczywa na Tobie. Powinieneś zrobić wszystko, aby zapobiegać, nie chorować albo też leczyć się w taki sposób, by trwale wyzdrowieć, bez skutków ubocznych. Aby to czynić, potrzebujesz wiedzy.


Jakość naszego życia i zdrowia

Renata-Kłosowicz-artykuł

w dużej mierze zależy do nas samych artykuł w całości czytaj tutaj>>

 

Alergia

Alergia - artykuł - miniaturka

– choroba naszych czasów - artykuł w całości czytaj tutaj>>

 

Wiosenne porządki – nie tylko w domu

wiosenne-porzadki–nie-tylko-w-domu-oczyszczanie-detoks

- oczyść organizm - artykuł czytaj tutaj>>


Kontakt>>

 

Zamówienia>>

 

Zobacz, jak nabyć produkty w najniższej cenie klubowej bezpośrednio od producenta i korzystać z innych przywilejów>>

 

Jeżeli jesteś Klubowiczem z naszej grupy i masz pytania czy trudności z wyborem produktu, dawkowaniem, dokonaniem zakupu skontaktuj się - pomożemy w rozwiązaniu problemu kontakt>>

prezent-święta-nowy-rok-promocje-zdrowie

Produkty Calivita mogą być wspaniałymi prezentami>>

 

Jakich składników potrzebuje Twój organizm

Sprawdź- test  niedoborywitamin.pl>>

Piękna i zdrowa opalenizna z…

opalanie-wakacje-beta-carotene-ochrona-skóry

kapsułki! artykuł czytaj tutaj>>

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z każdym Klubowiczem zapisanym w naszej grupie współpracujemy indywidualnie - kontakt>>. Dla większych grup prowadzimy spotkania na tematy związane ze zdrowym stylem życia na terenie całej Polski  i nie tylko. Będąc pod naszą opieką, możesz liczyć na pomoc w doborze suplementów, dokonywaniu zamówień dla siebie i osób przez siebie polecanych oraz opiekę podczas kuracji - dawkowanie, zalecenia żywieniowe itp. Otrzymywać też będziesz darmowy newsletter z opracowaniami tematów związanych ze zdrowiem i dietą.

Uwaga!

Nie odpowiadamy na pytania i wiadomości anonimowe.

 

Zaufało nam tysiące konsumentów - zaufaj i Ty!

===============================================================

Odwiedź nas na fb vitanatural
Polub nas na facebook-u

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga!  Strona ma charakter informacyjno-szkoleniowy i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność  menedżera CaliVita®Wyżej wymieniony ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej.  CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.

Strona stanowi własność menedżera CaliVita Int. Kopiowanie oraz używanie do celów własnych zabronione!

=====================================================================