Opinie, referencje i doświadczenia Klubowiczów - 13

Doświadczenia, referencje naszych klubowiczów c.d.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 dalej>>

 

Dziękujemy, że byliście z nami w 2016 roku.
Będzie nam niezmiernie miło, jeśli pozostaniecie Państwo naszymi Klubowiczami w kolejnym roku.
Bądźcie z nami w 2017 roku :)

Serdecznie dziękujemy za pamięć, życzenia, które wciąż do nas napływają :) Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzacie :) Zapraszamy :)

nowy-rok-2017-życzenia-podziekowania-zaproszenie

Radosnego i szczęśliwego 2017 roku - z marzeniami, o które trzeba walczyć, z radościami, którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi i z rodziną, z którymi dobrze być i z nadzieją, bez której nie da się żyć!


*** ZDROWEGO NOWEGO ROKU!/ HEALTHY NEW YEAR! ***

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji >>Kontakt>>

R.B.C. Kłosowiczowie MENEDŻEROWIE w firmie Calivita International

.


4 stycznia 2017 12:26

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku wraz z podziękowaniem za pomoc naszej rodzinie - przesyła Mariola P. :)

.

10 stycznia 2016 15:36

Dziekuje za opiekę i pomoc w chorobie. Wiesława W.

.

30 stycznia 2017 9:59

Dzień dobry

Zapomniałem się pochwalić - Tomuś, który miał problemy z noskiem ładnie już oddycha jak śpi, a to dopiero 1 tydzień minął na paraprotexie. obaj cały czas smarkają ale już chłopaki praktycznie wyzdrowieli. Aha Tomek też przestał sikać w nocy - budzi się z suchym pampersem, myślę że to też korzystny efekt kuracji. Dzisiaj czy jutro mieliśmy iść do kontroli żeby pani doktor mogła "skontrolować" chłopaków i ewentualnie dołożyć drugi antybiotyk jakby po pierwszym antybiotyku nie było poprawy, tylko że my żadnego antybiotyku im nie podawaliśmy, ale ona o tym nie wie hehe;) nie pójdziemy na ta kontrole szkoda czasu na ich "leczenie";))
pozdrawiam :)
.
15 stycznia 2017 16:48
Pani Renatko zorganizowałam w naszym domu wstępne spotkanie na temat zdrowego odżywiania, zdrowego stulu życia, czyli jak żyć w swoim środowisku (szeroko pojętym) i być zdrowym, pełnym sił witalnych. Byłam zaskoczona zaangażowaniem wszystkich osób. Głównie były to rodziny. To jest wstęp do rozwoju mojej grupy, a potem już 2-3 spotkania z Państwem. Mam nadzieję, że to ruszy, bo jes tyle potrzeb, tak niski stan świadomości.
Po takim spotkaniu każda osoba powinna wyjść zadowolona, powinna mieć przekonanie dobrze, pożytecznie i miło spędzonego czasu :) Nie bardzo wiemy jak to jest z tym zarabianiem, chociażby na tyle, aby mieć na swoje preparaty oraz dla dzieci, rodziny?
Odp.
.
Co do zarobków - wiem, że każdy jest tutaj wynagradzany sprawiedliwie, zarówno każdy zapisujący się do mojej struktury nowy Klubowicz ma swój rabat. Pani - jako osoba opiekująca się swoimi aaaaa"apisklętami", także swój rabat będzie miala.To są punkty grupowe, a punkty bonusowe - każdy gromadzi je i są one widoczne po zalogowaniu. Zwłaszcza pod koniec miesiąca warto często tam zaglądać!!!, bo już niejednokrotnie wysoko postawieni menedźerowie, tracili sporą część swego dorobku.
teraz widzi  Pani w systemie kolorowe pb i ile brakuje. Najczęściej jest to mała kwota, a zarobki w rozliczeniu miesięcznym mogą się znacznie różnić, jeśli wykorzystamy ostatni moment, zakupimy i tym sposobem znajdziemy się nie na 12 %, a nie na 15 %.
Tak więc pierwsze lody przełamane. Proszę zebrać grupę osób naprawdę zinteresowanych.Przyjedziemy :)
.
Więcej na ten temat:
.
.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 dalej>>

 

Referencje Calivita>>

 

Opinie Klientów, referencje>>

 

Z każdym Klubowiczem zapisanym w naszej grupie współpracujemy indywidualnie - kontakt>>. Dla większych grup prowadzimy spotkania na tematy związane ze zdrowym stylem życia na terenie całej Polski  i nie tylko. Będąc pod naszą opieką, możesz liczyć na pomoc w doborze suplementów, dokonywaniu zamówień dla siebie i osób przez siebie polecanych oraz opiekę podczas kuracji - dawkowanie, zalecenia żywieniowe itp. Otrzymywać też będziesz darmowy newsletter z opracowaniami tematów związanych ze zdrowiem i dietą.

 


Zadaj pytanie ekspertowi>>

 

Klub Zdrowia CaliVita - 33%-38% TANIEJ PROSTO OD PRODUCENTA>>

 

Oferujemy:

Oryginalne produkty w najniższej cenie producenta!

Gwarancja jakości! Dostawa od producenta w 24 godziny!


Uwaga! Jeśli zakupisz produkt w niższej cenie, niż cena producenta, możesz się liczyć z niebezpieczeństwem nabycia produktu niepełnowartościowego lub przeterminowanego!


Zasady współpracy, udzielania konsultacji i porad>>

 

Zobacz jak zamówić produkty w najniższej cenie klubowej i korzystać z innych przywilejów tutaj>>

 

kontakt calivita

 

Napisz do nas>>