Mięśniaki zmniejszyły się już o połowę - 14

Doświadczenia, referencje naszych klubowiczów c.d.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 dalej>>

 

Serdecznie dziękujemy za to, że byliście z nami już kolejny rok :)
Będzie nam niezmiernie miło, jeśli pozostaniecie Państwo naszymi Klubowiczami w kolejnym roku.
Bądźcie z nami w 2019 roku :)

Serdecznie dziękujemy za pamięć, życzenia, które wciąż do nas napływają :)

Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzacie :)

Zapraszamy :)

nowy-rok-zdrowy-rok

Radosnego i szczęśliwego 2019 roku -

- z marzeniami, o które trzeba walczyć, z radościami, którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi

i z rodziną, z którymi dobrze być

i z nadzieją, bez której nie da się żyć!

*** DUŻO ZDROWIA W NOWYM ROKU!/ HEALTHY NEW YEAR! ***

DO SIEGO ROKU!!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji >>Kontakt>>

Pozdrawiamy inspirująco - R.B.C. Kłosowiczowie MENEDŻEROWIE w firmie Calivita International

---

12 stycznia 2019 12:12

 

Kochani Państwo Kłosowicz!

życzę Wam powodzenia w dalszej pracy! Dziękuję za pomoc mojej dziecinie, tak też niech Was Bóg prowadzi w niesieniu pomocy innym :) Pozdrawiamy noworocznie - B. T.

 

Dzień dobry,

Pani Renato,od maja biorę na mięśniaki zgodnie z zaleceniem
AC Zymes

Garlic Caps

S
hark Aid
w czerwcu zaczęłam brać paraprotex oraz pure yucca  liver aid. Piję sok polinezian noni  rano i przed snem, stress management. Miałam brać też vitaminE przez 3miesiące. Przez jakiś czas nie można było kupić, ale już kupiłam i będę stosować.Mięśniaki zmniejszyły się jeden nawet o połowę. Jeden był dość sporych rozmiarów 11cm też prawie połowę! Są rezultaty. Czy w dalszym ciągu mam stosować paraprotex i pure yucca?czy może coś jeszcze wprowadzić?czy może zwiększyć dawkę?Trzymam się diety, nie jem białego pieczywa, nie używam cukru, nie jem nabiału.Oczywiśćie zależy mi na tym aby całkowicie pozbyć się mięśniaków i mam nadzieję, że tak się stanie:) Bardzo proszę o radę.
pozdrawiam
alicja d.
.

14 lutego 2019 12:26

Tradycyjnie przesylamy Pani z Irlandii duzo  kochających serduszek - od całej naszej rodziny i znajomych. Wszyscy dziękujemy, za to ze pani jest, ze można sie zawsze do pani zwrócić i ma się te pewność otrzymania porady, a przede wszystkim jest pani mistrzem podnoszenia na duchu w chwilach zwątpienia. Kiedy juz tracimy nadzieje na poprawe stanu zdrowia. I co najlepsze - zawsze sie to pani sprawdza. Jak to pani robi? jeszcze raz pozdrawimy - Margaret, Marzena i cała rodzina :)

 

14 lutego 2019 14:15

Milion serduszek dla Pani Reni za pomoc w odzyskaniu zdrowia przez naszą kruszynkę. Przypomnę że wyszła ze szpitala z zapaleniem pęcherza, niedowagą. Zastosowaliśmy wszystko wedug Pani zaleceń. Telefon rozgrzany, wiem, że nieraz nadużyliśmy, ale jako młodzi rodzice nie otrzymaliśmy wsparcia ze strony służby zdrowia, wręcz przeciwnie. Straszono nas, że dziecko nieszczepione, że tylko antybiotyki ...itd. Udało się Naprawdę się powiodło, Kasieńka jest zdrowym, radosnym dzieckiem. Trzeba było tylko cierpliwości. Pozdrawiamy najmocniej i na pewno niejednokorotnie jeszcze skorzystamy z porad i wspaniałych preparatów. Anna i Grzegorz P.

 

14 lutego 2019 20:07

Szanowni Państwo! Wysyłam do Was mnóstwo pozytywnych uczuć prosto z serca. Moja wdzięczność jest bezgranicznaPomoc, którą od was otrzymaliśmy jest bezcenna.Mogę śmiało powiedzieć, że uratowaliście mi brata. Sytuacja była bardzo skomplikowana, cukrzyca potrafi zrobić w organizmie wielkie spustoszenie. On nie chciał nas słuchać, zamknął się w sobie, żadnej diety, jak mam umrzeć, to przynajmniej sobie podjem. Dopiero po rozmowie z panią Renią wszystko się zmieniło.Uratowaliśmy nogę przed amputacją, oczywiście wdrożył dietę i suplementy, okłady przez panią zalecone, oczyszczanie organizmu, detox. To już cała historia. Jesteśmy cały czas w kontakcie i nie poddajemy się. Dodam, że bratu też przeszły stany depresyjne, nabrał sił do życia. Dziękujemy :) Stanisław i Ania S.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

------
.
Więcej na ten temat:
.
.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 dalej>>

 

Referencje Calivita>>

 

Opinie Klientów, referencje>>

 

Z każdym Klubowiczem zapisanym w naszej grupie współpracujemy indywidualnie - kontakt>>. Dla większych grup prowadzimy spotkania na tematy związane ze zdrowym stylem życia na terenie całej Polski  i nie tylko. Będąc pod naszą opieką, możesz liczyć na pomoc w doborze suplementów, dokonywaniu zamówień dla siebie i osób przez siebie polecanych oraz opiekę podczas kuracji - dawkowanie, zalecenia żywieniowe itp. Otrzymywać też będziesz darmowy newsletter z opracowaniami tematów związanych ze zdrowiem i dietą.

 


Zadaj pytanie ekspertowi>>

 

Klub Zdrowia CaliVita - 33%-38% TANIEJ PROSTO OD PRODUCENTA>>

 

Oferujemy:

Oryginalne produkty w najniższej cenie producenta!

Gwarancja jakości! Dostawa od producenta w 24 godziny!


Uwaga! Jeśli zakupisz produkt w niższej cenie, niż cena producenta, możesz się liczyć z niebezpieczeństwem nabycia produktu niepełnowartościowego lub przeterminowanego!


Zasady współpracy, udzielania konsultacji i porad>>

 

Zobacz jak zamówić produkty w najniższej cenie klubowej i korzystać z innych przywilejów tutaj>>

 

kontakt calivita

 

Napisz do nas>>

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 dalej>>