Czysto, czyściej i pachnąco! Dom czysty bez chemii!

Czysto, czyściej i pachnąco!

 

Chcesz, by Twój dom pachniał świeżością? Lubisz jak naokoło wszystko lśni czystością?

Z pewnością zainteresuje Cię seria produktów CaliClean. Pomogą Ci one utrzymać dom czysty i bez chemii! Są przyjazne dla środowiska i w 100% biodegradowalne.

CALIVITA_CZYSTYDOM.jpg

Środki czystości CaliClean

CALIVITA_SRODKICZY.jpg

W rodzinie CaliClean znajdziesz:CaliCleanAllPurpose.jpg

Uniwersalny środek do czyszczenia CaliClean Natural All Purpose Cleaner o przyjemnym cytrynowym zapachu, który świetnie nadaje się do usuwania zabrudzeń z różnych zmywalnych powierzchni m.in. w kuchni, łazience, do czyszczenia np. mebli, blatów i podłóg*. Od teraz Twoje dom będzie lśnił nowym blaskiem!

CaliCleanBathroom.jpg

Środek do czyszczenia łazienek CaliClean Natural Bathroom Cleaner o zapachu cytrynowym, który skutecznie czyści wszelkie osady z mydła i twardej wody oraz zabrudzenia na kafelkach, zlewie, wannie i prysznicu. Spraw, by Twoja łazienka była w pełni higieniczna i zachęcała do ciepłych kąpieli w jesienne dni!

 

CaliCleanKitchen.jpg

Środek czyszczący do kuchni CaliClean Natural Kitchen Cleaner o zapachu cytrusowym, którego aktywna piana sprawi, że przypalony tłuszcz z płyt grzejnych zniknie, a zabrudzenia z blatów, płytek i sprzętów kuchennych znacznie łatwiej będzie Ci usunąć. Niech czyszczenie powierzchni kuchennych stanie się przyjemniejsze!

CaliCleanGlass.jpg

Środek do czyszczenia szkła, luster, szyb, okien CaliCelan Natural Glass Cleaner pachnący cytrynowo. Czyści okna, lustra, ceramikę, płytki i inne szklane powierzchnie nie pozostawiając smug. Widok za oknem stanie się wyraźniejszy, a i Tobie łatwiej będzie przejrzeć się w lustrze!

CaliCleanToilet.jpg

Środek do czyszczenia toalet CaliClean Natural Toilet Cleaner, który idealnie czyści muszle klozetowe z wszelkich osadów oraz odświeża czyszczone powierzchnie. Nie pozwól by podczas czyszczenia toalety dochodziło do podrażnień nosa i dróg oddechowych!

 

Seria produktów CaliClean jest wolna od fosforanów i dioksyn. Zawiera środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego. Nie jest wytwarzana z surowców petrochemicznych. Nigdy nie była testowana na zwierzętach ani nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Opakowania produktów stworzone zostały z materiałów podlegających recyklingowi, a wszystkie składniki są zatwierdzone przez US EPA (Agencja Ochrony Środowiska w USA).

 

Jakie to ma znaczenie?

 

Oznacza to, że naukowcy z EPA (Agencji Ochrony Środowiska w USA) przebadali składniki produktów pod kątem rygorystycznych wymagań. Są one bezpieczne zarówno dla zdrowia całej Twojej rodziny, jak i dla środowiska. Dzięki współpracy z EPA jesteśmy uprawnieni do umieszczania na naszych produktach logo DfE (Design for the Environment - zaprojektowany dla środowiska).

 

Sprzątanie to nie tylko sposób na czysty i przyjemny dom, to również doskonała okazja, by poprawić kondycję i wspomóc utrzymanie zgrabnej sylwetki oraz na pozbycie się zbędnych kilogramów!

 

Ile kalorii możesz spalić podczas prac domowych:

Przybliżona liczba spalonych kcal w ciągu godziny

Mycie okien

240

Mycie podłogi

250

Odkurzanie

150

Ścieranie kurzy

200

Sprzątanie łazienki

240

Trzepanie dywanów

260

Zmywanie naczyń

144

Środki ostrożności:
Pomimo że produkty są przyjazne środowisku to jednak w przypadku bezpośredniego kontaktu z oczami czy jamą ustną mogą spowodować podrażnienia. Chronić przed dziećmi. Pierwsza pomoc: w przypadku podrażnienia oczu – zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody (płukać oczy wodą przez 15 minut) i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku połknięcia nie wywołuj wymiotów, wypij szklankę wody i skontaktuj się natychmiast z lekarzem.

*Uwaga: W razie wątpliwości użycia, środek wypróbować na niewidocznych fragmentach czyszczonej powierzchni. Urządzenia elektryczne przed czyszczeniem należy odłączyć od sieci.

 

Źródło: Calivita Int.Polska