Autyzm, zespół Aspergera cz.2

Niewidzialni zabójcy  pasożyty wewnątrz nas

Lamblie Owsiki Tasiemiec Glista Przywry Tęgoryjec Epilepsja Autyzm Zespół Aspergera Włosogłówka Borelioza

Opinie

 

Autyzm, zespół Aspergera

cz.2

 

 

Ważne badania na temat drożdżaków i ich wpływu na osoby z autyzmem przeprowadził Dr William Shaw. Odkrył w moczu osób z autyzmem niezwykłe metabolity mikrobowe, które bardzo dobrze zareagowały na leczenie antygrzybicze probiotykami – AC Zymes i prebiotykami – Probio Balance - do ssania.
Inny naukowiec Dr Shaw i jego koledzy zaobserwowali zmniejszenie kwasów organicznych w moczu oraz zmniejszenie nadaktywności i zachowań samostymulujących, a tym samym zwiększenie kontaktu  wzrokowego, koncentracji i wokalizacji.

Pomocne są Garlic Caps i Ocean 21.

Garlic Caps działa silnie antygrzybiczo oraz antybakteryjnie i moczopędnie. Przyspiesza usuwanie grzybów i bakterii oraz ich toksyn z układu moczowego oraz z całego organizmu.

 

Ocean21 wpływa na odtruwanie z toksyn, metali ciężkich i neutralizacje zakwaszenia w organizmie. Sprzyja równowadze kwasowo-zasadowej, a tym samym wzmacnia układ obronny organizmu - odporność immunologiczną i dobrze odżywia organizm poprzez zawarte w preparacie wszelkie niezbędne organizmowi minerały. Dzięki odpowiedniej ilości minerałów w organizmie, toksyny i metale ciężkie nie mogą wnikaćw tkanki i pozostawać w nich.

 

W wielu stanach chorobowych liofilizowany sok Polinesian Noni jest niezwykle przydatny. Neutralizuje on toksyny w organizmie, oczyszcza go i odtruwa czytaj dalej>>

 

 

Autyzm, Zespół Aspergera cz.1>>

Autyzm, Zespół Aspergera cz.3>>

Autyzm, Zespół Aspergera cz.4>>

Autyzm, Zespół Aspergera cz.5>>

 

Jim Carrey i Jenny MCCARTHY o szczepiniach>>

 

acai.cba.pl >> tutaj dowiesz się o dobroczynnym działaniu soku z jagód acai>>


Immunologia Probiotyki Antybiotyki Grzybica Gronkowiec Dieta Reakcja Jarisha-Herxheimera

Mykotoksyny Klub Calivita Escherichia coli Kanały oczyszczania organizmu