Autyzm, zespół Aspergera cz.3

Niewidzialni zabójcy  pasożyty wewnątrz nas

Lamblie Owsiki Tasiemiec Glista Przywry Tęgoryjec Epilepsja Autyzm Zespół Aspergera Włosogłówka Borelioza

Opinie

 

Autyzm, zespół Aspergera

cz.3

 

W wielu stanach chorobowych liofilizowany sok Polinesian Noni jest niezwykle przydatny. Neutralizuje on toksyny w organizmie, oczyszcza go i odtruwa. Dzięki  fitocydom działa antyseptycznie i przeciwgrzybiczo. Działanie to przywraca podstawową równowagę kwasowo-zasadową, czyli homeostazę w organizmie,  niezbędną dla zdrowego systemu immunologicznego i nerwowego. 
Liofilizowany sok Polinesian Noni dzięki produkcji w organizmie tlenku azotu, również stymuluje prawidłową pracę układu nerwowego. Tlenek azotu jako gazowy neuromodulator, odgrywa także istotną rolę w czynności układu nerwowego, a w szczególności w mechanizmach drgawek, przekaźnictwie bólowym, uczeniu się, koncentracji i pamięci. Pewne źródła donoszą, iż szczególne znaczenie tlenek azotu może mieć we wspomaganiu leczenia chorób degeneracyjnych m.in. choroby Alzheimnera czy Parkinsona, autyzmu, schizofrenii, epilepsji, drgawek, torsji, martwica łącz nerwowych - przekaźnikowych , deprawacja sensoryczna, konwulsje, utrata percepcji i koncentracji, katalepsja.

 

Liofilizowany Polinesian Noni zawiera również serotoninę -  neurotransmiter, który zawiaduje i przekazuje impulsy nerwowe do tkanek. Od niej zależy, czy sygnał systemu nerwowego będzie w stanie dotrzeć do wszystkich zakątków ciała. Serotonina bierze udział w przekazywaniu impulsów nerwowych między komórkami mózgu. Zbyt niski poziom tego neuroprzekaźnika zaobserwowano u osób agresywnych oraz będących w depresji.
Niedobór serotoniny powoduje zakłócenia we wzajemnej "rozmowie" komórek nerwowych. Trochę to tak, jakby nasza głowa nie wiedziała, co robi ręka, a ręka nie miała pojęcia o tym, co zamierza zrobić głowa. Totalny bałagan. Czujemy się zdezorientowani i popadamy w skrajne nastroje. Stąd zaburzeniom ulega równowaga całego systemu nerwowego. Serotonina sprzyja też lepszemu nastrojowi, samopoczuciu i działaniu antystresowemu.


W chorobie autystycznej niezwykle pomocny wydaje się również podstawowy składnik naturalnego soku z NONI - prokseronina. Działa naprawczo dla kodów genetycznych w komórkach, a szczególnie w chorobach degeneracyjnych.
Tylko liofilizowany owoc noni oraz produkty taką metodą pozyskane, np. AC Zymes, zawierają wszystkie cenne składniki lecznicze tak jak w przyrodzie.

Na temat najwyższej jakości liofilizowanego soku z całych owoców noni tutaj>>

 

Zespół Aspergera, syndrom Aspergera, "autyzm inteligentny" (DSM-IV 299.80) jest to zaburzenie mieszczące się w spektrum autyzmu, jest jedną z pięciu chorób należących do spektrum PDD (Pervasive Developmental Disorders) czyli całościowego zaburzenia rozwoju. Do PDD należą również m.in. autyzm wczesnodziecięcy oraz słabiej poznane zaburzenie semantyczno-pragmatyczne (SPD) czytaj dalej>>

 

Autyzm, Zespół Aspergera cz.1>>

Autyzm, Zespół Aspergera cz.2>>

Autyzm, Zespół Aspergera cz.4>>

Autyzm, Zespół Aspergera cz.5>>

 

acai.cba.pl >> tutaj dowiesz się o dobroczynnym działaniu soku z jagód acai>>

Immunologia Probiotyki Antybiotyki Grzybica Gronkowiec Dieta Reakcja Jarisha-Herxheimera

Mykotoksyny Klub Calivita Escherichia coli Kanały oczyszczania organizmu