Neil Solomon, LEKARZ LEKARZOWI o Noni

 

Neil Solomon, LEKARZ LEKARZOWI - jasne odpowiedzi na pytania

pacjentów dotyczące soku Noni

 

Neil Solomon, Doctor to Doctor - Clear Answers to Your Patients Questions about Noni Juice


Doktor Neil Solomon jest lekarzem w Johns Hopkins Medical School, a także - według New York Times - najlepiej sprzedającym się autorem książek. Był sekretarzem Health and Mental Hygiene w Maryland. Służył swoją wiedzą czterem gubernatorskim komisjom i występował jako rzecznik ds. zdrowotnych prezydentów i władz gubernatorskich. Przez 18 lat służył radą czytelnikom "Los Angeles Times Syndicate".lekarz lekarzowi o noni

 

Obecnie dr Solomon pracuje jako światowy doradca ds. żywienia służąc radami korporacjom i organizacjom pozarządowym Organizacji Narodów Zjednoczonych i Światowej Organizacji Zdrowia. Ponadto uczestniczył w wielu programach radiowych i telewizyjnych, był głównym komentatorem w dziedzinie zdrowia w CNN.

 

Dr Neil Solomon poświęcił ponad 10 lat intensywnych badań nad sokiem noni, przez ten czas zadawał sobie często pytania jak w sposób optymalny stosować sok noni w różnych schorzeniach i warunkach zdrowotnych. Wydał wiele książek i publikacji na temat soku noni i jego działania na różne dolegliwości.

 

W tej książce dr Neil Solomon, wychowanek Johns Hopkins Medical Shool, doktor medycyny, przedstawia publikacje i badania naukowe prowadzone nad Noni. Jego odkrywcze badania nad noni dotyczą wielu krajów od Francji po Filipiny. Dr Solomon wyjaśnia ogólne zasady promocji zdrowia w aspekcie soku noni i jego związku z leczeniem takich schorzeń jak nadciśnienie, migreny, artretyzm, rak, gruźlica, nałogi oraz wzrostu i naprawy komórek.

 

Również w tej książce prawie dwudziestu pracowników medycznych dzieli się swoimi wynikami naukowymi w doświadczeniach nad sokiem Noni - naturalnym suplementem odżywczym, który, jak wykazały badania, jest niezwykle pożytecznym środkiem leczniczym tak dla pacjentów, jak i ich lekarzy.

lekarz lekarzowi o noni

Książka szczególnie polecana środowiskom medycznym. Przedstawia wartość soku noni z punktu widzenia codziennej praktyki lekarskiej.

 

 

 

Badania naukowe nad owocem noni>>

 

Noni - jak dużo, jak często, w jakim celu>>

 

Polinesian Noni wspomaga leczenie zatok>>


Na temat suplementów i suplementacji więcej tutaj>>

 

Chcesz wiedzieć, co na temat suplementacji mówi nominowany do Nagrody Nobla

dr Joel Wolles? Zobacz tutaj>>

 

Cennik>>


Klub Calivita>>

 

Kontakt ze mną>>