Polinesian noni wspomaga leczenie zatok

Niewidzialni zabójcy  pasożyty wewnątrz nas

Lamblie Owsiki Tasiemiec Glista Przywry Tęgoryjec Epilepsja Autyzm Zespół Aspergera Włosogłówka

 

Polinesian noni wspomaga leczenie zatok

 

 

Choroby zatok stanowią problem całego organizmu, a przede wszystkim: jelit (niezbędna jest prawidłowa flora bakteryjna), wątroby i nerek.

 

Polinesian Noni nie działa tylko na nos i zatoki. Doskonale radzi sobie z "remontem", odnową całego organizmu oraz z całym systemem oczyszczania  organizmu.W przypadku zatok, należy stosować przede wszystkim naturalne środki działające kompleksowo, oczyszczające z nadmiaru gromadzonego śluzu, aby uniknąć żerowania na nim bakterii chorobotwórczych i grzybów.


Wysuszanie zatok lub leczenie ich antybiotykami nie jest skutecznym działaniem, które sięgałoby do przyczyn choroby. Najważniejsze jest oczyszczanie zatok, a nie zasuszanie w nich "pożywki" dla bakterii... Oczyszczając zatoki, oczyszczając organizm, dbając o zasiedlenie prawidłowej mikroflory jelitowej tak naprawdę sięgamy do przyczyn i działamy skutecznie!


Niedoścignione na tak szerokim polu działania, okazuje się sok noni Polinesian Noni. Jak go stosować?>>


Znakomicie współdziałają z Polinesian Noni w przeziębieniach, infekcjach, przewlekłych stanach zatok:

 

AC Zymes lub  Probio Balance,

Spirulina Max,

C 500 lub C 1000

Bee Power (również do płukania gardła, w razie równoczesnego występowania infekcji gardła, zapalena migdałków - wysypać zawartość kapsułki i rozpuścić w pół szklanki letniej wody)

Garlic Caps

Nopalin

Immunaid lub Virago

oraz bardzo ważny ParaProtex.

Kurcję można kontynuować olejkiem Oregano Oil - zażywać oraz stosować do inhalacji.


Należy też zapewnić prawidłowe odżywianie - dieta zgodna z grupą krwi i/lub rozdzielna oraz eliminację szkodliwych pokarmów. Dieta w kuracji oczyszczającej>>

 

Jedną z przyczyn alergii i stanów zapalnych są grzyby. Zasadniczą rolę odgrywają Candida i Trichophyton. Produkty metabolizmu grzybów wnikają głęboko w skórę lub ślazówkę, stając się przyczyną wielu reakcji alergicznych i zapalnych.

 

Grzybem najczęściej atakującym skórę jest Trichophyton. Reakcje alergiczno-zapalne wywołują T. rubrum, T. tonsurans oraz T.mentagrophytes. Wielu alergologów uważa, że wchłaniany przez skórę i błony śluzowe antygen Trichophyton może alergizować narządy wstrząsowe (górne i dolne drogi oddechowe), prowadząc do nieuleczalnych chorób skóry i układu oddechowego - astmy. U zainfekowanych Trichophyton, obserwuje się polipy nosa, zapaleniem zatok lub astmę endogenną.

 

Dermatofity wykorzystują kreatynę skóry jako pożywienie, a wszystkie struktury rogowaciejące - warstwę rogową naskórka, włos i jego mieszek oraz płytki paznokciowe - traktują jak niszę ekologiczną. W niszy tej ich zarodniki potrafią przetrwać nawet do 2 lat, dlatego też leczenie przyczyn choroby -  grzybów  -  jest dość trudne, gdyż wymaga dużej wytrwałości i cierpliwości -  trwać może nawet 1-2 lata. Stąd długa profilaktyka jest wskazana, aby skutecznie wyeliminować pasożyty, wzmacnianie organizmu, profilaktyka przeciw pasożytom i grzybom, unikanie antybiotyków i innych leków osłabiających organizm, jest niezwykle ważna. Profilaktyczna kuracja oczyszczająca>>Zarodniki grzybów kiełkujące w niszach organizmu,  przy sprzyjających okolicznościach, takich jak osłabienie organizmu, zaburzone środowisko wewnętrzne, leki, antybiotyki, niewłaściwe odżywianie, stres itd...,  wytwarzają tam grzybnię, która rozprzestrzenia się, niszcząc struktury anatomiczne i wywołuje stan zapalny spowodowany odpowiedzią układu immunologicznego na obecność grzyba.

 

Ważne!


Chlamydioza układu oddechowego może być przyczyną: zapalenia płuc, oskrzeli lub zatok. Czynnik etiologiczny to 10% przypadków zapalenie płuc.


chlamydia-zatoki-vitanatural

Mogą też wystąpić schorzenia naczyń z chorobą wieńcową włącznie. Chlamydia uszkadza bowiem śródbłonek naczyniowy, powoduje zapalenie naczyń, sprzyja wykrzepianiu włóknika i może inicjować proces miażdżycowy (w ogniskach miażdżycowych znaleziono tę bakterię).

W kwietniu 1996 roku, naukowcy badając w szpitalach Jochanesburga chorych, stwierdzono, iż u 94% chorych u których wystąpił zawał, była obecna Chlamydia Trahomatis>>. Naukowcy zwrócili uwagę na niezwykłą prawidłowość: z 80 badanych u 75 we krwi była znaleziona bakteria Chlamidia Trahomatis - czynnik pobudzający chlamydiozę. Zaistniało przypuszczenie, że jest to zdarzenie nieprzypadkowe. Następne badania prowadzone w ciągu roku pokazały, że chlamydię naprawdę niszczą ścianki tętnicy i prowadzą do zawału.

Chlamydia pneumoniae>> podejrzewana jest o udział w patogenezie choroby wieńcowej, astmie, chorobie Alzheimera, zapalenie wsierdzia, a nawet miażdżycy. Z wieloletnich obserwacji wynika, że osoby zainfekowane tym drobnoustrojem częściej niż inne przechodzą zawał serca, udar mózgu i cierpią na nadciśnienie.

 

Oczyszczanie ze śluzu zatok przynosowych i  czołowych>>

 

Polinesian Noni wspomaga leczenie zatok>>

 

Zapalenie migdałków, trzeci migdał, gronkowiec w gardle>>

 

Zapalenie ucha i zatok>>

 

Immunologia Probiotyki Antybiotyki Grzybica Gronkowiec Dieta Reakcja Jarisha-Herxheimera Paciorkowiec

Mykotoksyny Klub Calivita Escherichia coli Kanały oczyszczania organizmu

Autyzm Zespół Aspergera