Co to jest roślinny stearynian magnezu

Certyfikaty Referencje Calivita Reklamacje Atesty i jakość Deklaracje producenta Gwarancja najwyższej jakości

Opinie i doświadczenia pacjentów Klub Zdrowia - korzystaj z cen hurtowych

 

Co to jest roślinny stearynian magnezu?

 

DLA CIEBIE…

Calivita-atesty-jakość-naturalne-preparaty

Wszystkie splementy, nawet te najwyższej jakości i skutecznosci, takie jak produkowane przez CaliVita, wymagają materiałów uzupełniających i łączących w procesie produkcji, rozpadu i rozpuszczania niektórych kapsułek czy tabletek. Preparaty CaliVita zawierają jedynie dodatki całkowicie naturalne i są stosowane w małych ilościach.
Roślinny stearynian magnezu jest to tzw. lubrykant pochodzący z oleju palmowego. Jest stosowany do odpowiedniej lubrykacji tabletek podczas procesu produkcji.

 

Referencje Calivita>>

 

Opinie Klientów, referencje>>

 

Najwyższa jakość>>

 

Gwarancja najwyższej jakości>>

 

Preparaty CaliVita posiadają stosowne deklaracje producenta (pdf)>>


Sprawdź nasze certyfikaty świadczące o najwyższej jakości produktów.

 

Czy wiesz, że:

potężne koncerny farmaceutyczne mają obowiązek podawania w składzie leku jedynie substancji czynnych. Natomiast nie ma już tego obowiązku w odniesieniu do tzw. substancji dodatkowych, które tworza daną kapsułkę, tabletkę. Jeżeli w aptece dowiesz się o tzw. tańszych zamiennikach i otrzymasz informację, że jest to identyczne z droższym produktem, wiedz że producent nie podał dokładnie, z czego składa się tabletka. W taki sposób możesz otrzymać lek inaczej (słabiej) działający lub nawet szkodliwy dla Twego zdrowia. Renomowane firmy produkujące suplementy diety, takie jak CaliVita, są zobowiązane do podawania bardzo szczegółowego składu każdego preparatu, włącznie z tzw. substancjami dodatkowymi. Dlatego w naszych serwisach internetowych znajdziesz rzetelne informacje o produktach, które nabywasz. Wszystkie składniki preparatów są rygorystycznie sprawdzane i są pochodzenia naturalnego! -------------------------------------------------------------------------------------------------------

Strona internetowa Vitanatural.pl, opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii wielu specjalistów, służy wyłącznie celom informacyjnym i w żadnym przypadku nie zastąpi porady lekarskiej. Wszystkie przedstawione produkty zaliczane są do suplementów diety, które stanowią uzupełnienie normalnej diety. Należy uważnie zapoznać się z informacją umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach wątpliwych zasięgnąć opinii specjalistów.

 

Certyfikaty Referencje Calivita Reklamacje Atesty i jakość Deklaracje producenta Gwarancja najwyższej jakości

Opinie i doświadczenia pacjentów Klub Zdrowia - korzystaj z cen hurtowych