Dodatkowe rabaty, kwoty bonusowe

Dodatkowe rabaty oraz kwoty bonusowe

Polecaj naszą ofertę swoim znajomym i zarabiaj!
Aż 80% naszych Klientów poleciło naszą ofertę swoim znajomym.


Ponadto dodatkowe rabaty - minimum 4% bonusu od następnego miesiąca

 

Składąjąc w danym miesiącu zamówienie na min. 390 zł, końcem przyszłego miesiąca otrzymasz również do wykorzystania bonus o wartości 4%, 7% lub 10% twoich zakupów - otrzymasz listem hasło rabatowe. Hasło to można wykorzystywać w naszym panelu klubowym. Dostęp do panelu otrzymasz po wysyłce pierwszego zamówienia za min. 85 zł.

 

Składając zamówienia za minimum 460 zł możesz liczyć na stały dodatkowy 10%, 12% czy 15% rabat. Warto więc składać dla siebie, przyjaciół i rodziny.

 

Warunki otrzymania 4%, 7% lub 10% rabatu:

 

Jeśli suma twoich zamówień w miesiącu przekroczy kwotę 1400 zł - otrzymasz rabat o wartości 7% twoich zakupów. Rabat 10% wartości miesięcznych zakupów otrzymasz przy zakupach na około 4150 zł (daje to około 380 zł rabatu! W serwisie vitanatural.pl będziesz miał/a również możliwość rejestracji osób przez siebie poleconych, które mogą samodzielnie składać swoje zamówienia. Każdy zakup osoby poleconej (również te w przyszłości) jest w danym miesiącu sumowany z twoimi. W związku z tym kwoty 4150 zł są bardzo łatwe do osiągnięcia, co udowodniło już bardzo wielu naszych klubowiczów. Przy sumach wyższych - kwoty bonusowe sięgają nawet 21%! Każdą kwotę rabatu można w CaliVita International wypłacić na konto :)

 

Z każdym Klubowiczem zapisanym w naszej grupie współpracujemy indywidualnie - kontakt>>. Dla większych grup prowadzimy spotkania na tematy związane ze zdrowym stylem życia na terenie całej Polski  i nie tylko. Będąc pod naszą opieką, możesz liczyć na pomoc w doborze suplementów, dokonywaniu zamówień dla siebie i osób przez siebie polecanych oraz opiekę podczas kuracji - dawkowanie, zalecenia żywieniowe itp. Otrzymywać też będziesz darmowy newsletter z opracowaniami tematów związanych ze zdrowiem i dietą. Będziesz mieć dostęp do szkoleń prowadzonych przez najlepszych w swojej dziedzinie szkoleniowców.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące systemu rabatowego, bonusowego – zadaj pytanie>>

 

Zasady współpracy, udzielania konsultacji i porad>>

 

 

 

zamówienia-ceny-klubowe-hurtowe