Czym jest MLM?

Otwórz nowy rozdział w swoim życiu

- własny biznes w systemie MLM

 

 

Renata Kłosowicz VitanaturalJeśli w Twojej głowie tli się idea własnego biznesu lub jeśli szukasz dla siebie dochodowego i rozwojowego zajęcia, w ciekawej dziedzinie, to mam dla Ciebie propozycję. Pomogę Ci stworzyć biznes w sektorze ochrony zdrowia, w ramach współpracy z firmą Calivita, który będzie generował dla Ciebie dochód lub uniezależni Cię finansowo.

 

 

 

 

Calivita jest producentem dodatków żywieniowych, tzw. suplementów żywieniowych, czyli produktów, które wzbogacają pożywienie każdej osoby w witaminy, składniki mineralne zawierających również składniki ziołowe. Osobom zdrowym umożliwiają utrzymanie dobrego stanu zdrowia, zmniejszenie ryzyka chorób cywilizacyjnych, by jak najdłużej cieszyć się pełnym zdrowiem. Osobom chorym zawarte w tych produktach wyciągi ziołowo - mineralne poprzez pobudzenie naturalnych mechanizmów regeneracyjnych organizmu, umożliwiają powrót do zdrowia.

 

Z badań przeprowadzonych w Europie Zachodniej wynika, że Wellness kojarzy się nieodłącznie ze zdrowym trybem życia, który zapewnia odpowiednie żywienie, gimnastyka i relaks.

 

Aktualnie ta branża - WELLNESS - dokonuje obrotów w wysokości ok. 200 mld USD. Jak ocenia Paul Zane Pilzer, makroekonomista - w przeciągu najbliższych 10 lat ten rynek wzrośnie nawet 5-krotnie i za kilka lat osiągnie 1 bilion USD obrotów rocznie. W swojej książce Zrób fortunę na zdrowym stylu życia udowadnia, że rewolucyjna przemiana świadomości jest szansą na nowy rodzaj dochodowej działalności.

 

 

 

PLAN MARKETINGOWY

 

 

noni oferta

 

 

 

Oferta CaliVita to suplementy diety.

 

 

 

 

 

My szukamy:


- klientów zainteresowanych produktami

- kolejnych dystrybutorów chcących robić to, co my

 

Każdy produkt ma dwie ceny:


- detaliczna

- klubowa (hurtowa)

 

1) Klient zamawia w cenie detalicznej
Zamówienie przekazujemy do CaliVita, która zajmuje się wysyłką (odpada konieczność sprawdzenia towaru do nas i wysyłania przez nas do klienta, fakturę za sprzedaż wystawia firma Calivita).

 

2) Klient chce kupować taniej i chce założyć kartę rabatową
Zdecydowana większość klientów chce kupować taniej. Potrzebujemy dane osoby, która chce założyć kartę rabatową, następnie te dane przesyłamy do CaliVita, która wysyła paczkę do klienta. Taki klient otrzymuje swój indywidualny numer ID, który jest przypisany do naszego ID.

 

Polecamy samodzielne zakupy w niższych cenach klubowych,  w systemie KLUBU ZDROWIA>>

Co miesiąc firma podsumowuje całość naszej pracy.

 

Im większa suma obrotów na koniec miesiąca, tym większa premia.

Premia wynosi od 4% do 21% od naszego całego obrotu, czyli - zamówienia detaliczne, założone karty rabatowe, zamówienia klientów i dystrybutorów. Od nowego miesiąca nasz obrót liczony jest od zera.

 

Na początku Twoja baza klientów i dystrybutorów będzie mała, ale dzięki aktywnej pracy będzie cały czas rosła - a wraz z nią będzie rósł cały obrót, który przełoży się na premię pieniężną.

 

Możesz liczyć na moją pomoc w budowie własnej struktury.

 

Formy przesyłki


zamówienia powyżej 400 zł - przesyłka GRATIS


KURIER DHL cena 14 zł; czas oczekiwania ok. 1-2 dni roboczych - wymaga obecności kogoś w domu lub w pracy, płatność przy odbiorze


POCZTA POLSKA cena 12 zł; czas oczekiwania ok. 2 dni robocze - przesyłkę można odebrać na poczcie, płatność przy odbiorze

 

Oferta - katalog produków>>


Cennik>>

 

SKLEP INTERNETOWY:

 

 

 

 

 

Produkty z oferty zagranicznej można będzie zamawiać w cenach klubowych dopiero po nadaniu numeru Klubu CaliVita.

 

Cennik produktów z Rotterdamu>>

 

 

Czym jest MLM?

 

MLM Multi Level Marketing to Wielopoziomowy Marketing, znany również jako Marketing Sieciowy. 

W biznesie MLM otrzymujemy produkt prosto od firmy CaliVita i sami jesteśmy odpowiedzialni za reklamę, marketing itd. – pomijani są zbędni pośrednicy.


Firma CaliVita International nie ponosi ogromnych środków związanych z hurtowniami, transportem, reklamą w TV itd. Tutaj produkt trafia bezpośrednia od producenta do Twoich rąk bez żadnych pośredników i to Ty jesteś odpowiedzialny za reklamę produktu. Dlatego firma może przeznaczyć sporą część wartości produktu jako premię dla swoich dystrybutorów. Calivita zamiast płacić za nieskuteczną reklamę w prasie czy telewizji, dzieli się osiągniętym zyskiem ze sprzedaży z osobami, które pomogły w wypromowaniu oraz sprzedaży danego produktu.

Najważniejszy w firmie MLM jest jej plan marketingowy - czyli zasady na jakich otrzymujesz swoje wynagrodzenie.


Oczywiście ważny też jest produkt, gdyż musi on być najwyższej jakości, bo jeżeli by tak nie było - Twoi partnerzy, klienci po jednorazowym zakupie zniechęcą się to niego. Przeczytaj dlaczego warto wybrać firmę Calivita>>

 

MLM jest również budową STRUKTURY ludzi takich jak Ty - czyli chcących działać w tym biznesie i chcących szukać kolejnych Liderów MLM.

 

Polinesian noni  liofilizowany sok z całych owoców

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą ze mną i chcesz zacząć tworzyć własną sieć dystrybucyjną, zapoznaj się z warunkami współpracy. Pamiętaj, że nic nie ryzykujesz, liczą się tylko i wyłącznie Twoje zaangażowanie i chęć zbudowania własnego biznesu.

 

 

Skontaktuj się ze mną już dziś>>

 

Ty sam wybierasz!


Działalność w Network Marketing nie jest etatowym zajęciem. To partnerski układ, w którym firma zajmuje się atestami, logistyką i zaopatrzeniem w produkty. Ty zajmujesz się budową rynku konsumentów oraz dystrybutorów. Interes jest wspólny - zdobycie zadowolonego klienta. Taki klient przyprowadzi następnych klientów. Istotne jest, abyś miał/miała świadomość, że jesteś niezależny i nikt do niczego Cię nie zmusza.

 

Gdzie kupisz własną firmę za 85 zł?


By rozpocząć swoją działalność, nie musisz inwestować kapitału własnego lub pożyczonego, tak jak w tradycyjnym biznesie, który wymaga nakładów finansowych na budowę obiektów, zakup urządzeń czy zatrudnienie pracowników. Tutaj, aby rozpocząć działalność, wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia i wybrać produkty o wartości min. 85 PLN w cenie hurtowej, z których możesz skorzystać lub je odprzedać. Bezpłatnie otrzymujesz kartę członkowską, która daje Ci prawa, bez zobowiązań. Masz przywilej zakupów produktów w cenie hurtowej, czyli ze zniżką 30% oraz prawo do sprzedaży produktów konsumentom w cenie detalicznej. Dodatkowo otrzymujesz materiały firmowe i katalog produktów. Na adres domowy bezpłatnie będziesz otrzymywał czasopismo CaliNews, z którego dowiesz się o wszystkich nowościach, promocjach, zastosowaniu produktów.

 

Możesz zbudować swoją firmę bez żadnych początkowych inwestycji - Twoją firmą będą ludzie, z którymi będziesz współpracował. Dostajesz już sprawdzony pomysł!

 

Jeśli chcesz, wykorzystasz swoją szansę. Pomyśl - czy możesz kupić firmę za 85 zł, która może dać Ci dochody na długi czas? I co najważniejsze biznes MLM CaliVita jest dziedziczny - to co wypracujesz, możesz przekazać potem swoim dzieciom, wnukom. Dalej>>