PARAPROTEX na pasożyty Calivita

Niewidzialni zabójcy  pasożyty wewnątrz nas

Lamblie Owsiki Tasiemiec Glista Przywry Tęgoryjec Epilepsja

Autyzm Zespół Aspergera Włosogłówka Borelioza

Opinie i doświadczenia pacjentów

 

PARAPROTEX

 

Produkt Firmy Calivita

 

 

 

 

 

W cenie detalicznej - 190  zł
Najniższa cena w Internecie!  Zamówienie w 24 h u Ciebie.


CHCESZ SKUTECZNIE OCZYŚCIĆ ORGANIZM?

 

Intensywne tempo, jakie towarzyszy nam każdego dnia sprawia, że coraz częściej odżywiamy się nieregularnie i nie przestrzegamy zasad racjonalnego odżywiania. Mało kto zastanawia się nad tym, jakie będą efekty takiego stylu życia. Przewód pokarmowy to przecież nie tylko miejsce trawienia i wchłaniania niezbędnych substancji odżywczych. To także największa i najbardziej skomplikowana część naszego układu immunologicznego, która stale kontaktuje się z ogromną ilością różnych szkodliwych czynników pochodzących ze świata zewnętrznego, w tym m.in. czynników mikrobiologicznych.


Wygraj z pasożytami i toksynami! Oczyść organizm!


Oryginalny Paraprotex w najnizszej cenie producenta! Gwarancja jakości! Dostawa od producenta!


Uwaga! Jeśli zakupisz Paraprotex w niższej cenie, niż cena producenta, możesz się liczyć z niebezpieczeństwem nabycia produktu niepełnowartościowego lub przeterminowanego!


Paraprotex to zestaw cennych składników roślinnych wykazujących korzystny wpływ na funkcje fizjologiczne organizmu.

 

ParaProteX - wieloskładnikowy preparat ziołowy działąjący wielokierunkowo w organizmie.


Zawiera m.in. czosnek, który już od tysiącleci znany jest jako środek wzmacniający siły obronne organizmu.

 

Wspomaga utrzymanie prawidłowej równowagi mikrobiologicznej w jelitach, jak również odgrywa istotną rolę m.in. w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby, układu oddechowego i krążenia.

 

Ekstrakt z kory Pau D’Arco stanowi naturalną obronę organizmu przed zagrożeniami zewnętrznymi. Wspiera funkcje wydalnicze nerek oraz korzystnie wpływa na naczynia krwionośne. Chroni komórki i tkanki przed uszkodzeniami wywołanymi przez oksydację.

 

Ekstrakt z nasion grejpfruta przyczynia się do utrzymania równowagi mikrobiologicznej organizmu.

 

Ekstrakt z berberysu zwyczajnego – wykazuje korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, wspomaga wydzielanie enzymów trawiennych oraz wspiera perystaltykę jelit.

 

Olej z goździkowca korzennego – wspomaga trawienie i odczuwanie smaków oraz korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego i układu oddechowego.

 

Poza tym preparat zawiera również owoc Rangoon creeper, sproszkowaną komosę piżmową, żywicę z balsamowca mirra oraz sproszkowany orzech czarny i olej z orzecha włoskiego.

 

 

 

 

Zamów tutaj>>

 

lub telefonicznie kontakt tel.>>

 

Paraprotex zamawiaj zawsze u solidnego, doświadczonego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania

oraz przebiegu kuracji.

 

Zamów bezpośrednio od producenta - korzystaj z cen hurtowych>>

 

Składniki aktywne

Każda tabletka PARAPROTEX zawiera:
substancje aktywne:
Owoce Rangoon creeper ...............................150 mg
Nasiona komosy piżmowej ............................100 mg
Ekstrakt z berberysu zwyczajnego ..................50 mg(std. 6% alkaloidów)
Żywica balsamowca mirra ...............................50 mg
Olej z goździków korzennych ............................50 mg
Ekstrakt z kory Pau d”Arco ................................50 mg
Orzech czarny ...................................................37,5 mg
Olej z orzecha włoskiego ...............................37,5 mg
Ekstrakt z nasion grejpfruta ..............................25 mg
Czosnek ............................................................12,5 mg


Zawartość: 100 tabletek

 

Paraprotex - bezlitosny pogromca pasożytów. Dowiedz się więcej>>

 

Gwarantujemy opiekę podczas całej kuracji - szczegółowe dawkowanie, zalecenia żywieniowe.

Zapewniamy Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji oczyszczającej. Dołączamy je do każdego zamówienia Paraprotex-u.

 

Uwaga!

Jeżeli nie życzysz sobie informacji opracowanych dla Ciebie, które dotyczą dawkowania, zaleceń żywieniowych, szczegółowego opisu kuracji oczyszczającej z udziałem Paraprotex-u - prosimy - zaznacz to w swoim zamówieniu w polu Uwagi.


SUPLEMENT DIETY

 

Preperaty powiązane, zestaw oczyszczanie:

 

AC Zymes 100 kapsułek

oczyszczanie-ac-zymes

Istnieje ścisły związek pomiędzy właściwym funkcjonowaniem układu pokarmowego a naszym zdrowiem. Znaczącą rolę odgrywa w nim „przyjazna” flora jelitowa. Niezdrowy styl życia, picie alkoholu, zanieczyszczone środowisko, niektóre lekarstwa (np. antybiotyki) mogą niszczyć florę jelitową, co w konsekwencji może prowadzić do namnażania się niekorzystnych dla organizmu bakterii. Wspiera oczyszczanie organizmu, uszczelnia jelita. więcej>>

 

 

 

 

Nopalin 200 tabletek

oczyszczanie-nopalin

Nopal to rodzaj kaktusa o wspaniałych kwiatach, który występuje w Meksyku oraz Stanach Zjednoczonych. Można go także spotkać na Wyspach Kanaryjskich. Nopal działa na kilku poziomach. Wpływa na metabolizm tłuszczów. Wspiera również utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Wspiera oczyszczanie organizmu z toksyn. Pustynny kaktus posiada błonnik. Z tego też powodu Nopalin należy zawsze przyjmować, popijając dużą ilości wody, aby błonnik mógł dobrze napęcznieć. więcej>>

 

 

 

 

Spirulina Chlorella - 100 tabletek

oczyszczanie-spirulina-chlorella

Spirulina Chlorella PLUS to produkt, który w pełni wykorzystuje bogactwo natury. Zestaw dwóch różnych, wzajemnie uzupełniających się gatunków alg – spiruliny i chlorelli – wzbogacono dodatkiem opatentowanej mieszaniny cennych „zielonych składników” oraz ekstraktu luteiny i likopenu. Chlorella wspomaga pracę wątroby, wykazuje działanie detoksykacyjne, pomaga w usuwaniu szkodliwych substancji, głównie metali ciężkich z organizmu.  Przyczynia się do zwiększenia wzrostu korzystnej mikroflory jelitowej. więcej>>

 

 

Pure Inulin 198,5 g

Pure Inulin w jelitach -  jako prebiotyk staje się naturalną pożywką do rozwoju pożytecznych bakterii probiotycznych  z rodzaju Bifidobacterium i Lactobacillus, jednocześnie ograniczając rozwój bakterii chorobotwórczych.

 

Inulina - dba o zdrowie Twojego przewodu pokarmowego i poprawia odporność! Zwiększa wchłanianie wapnia i magnezu. Duże, ekonomiczne opakowanie!

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Korzystaj z najniższych cen klubowych tutaj>>

Najważniejsze - flora bakteryjna tutaj>>

Niewidzialni zabójcy - pasożyty wewnątrz nas tutaj>>

Kompleksowe oczyszczanie organizmu z pasożytów i ich toksyn tutaj>>

 

Oferujemy:

Oryginalne produkty w najniższej cenie producenta! Gwarancja jakości! Dostawa od producenta w 24 godziny!


Uwaga! Jeśli zakupisz produkt w niższej cenie, niż cena producenta, możesz się liczyć z niebezpieczeństwem nabycia produktu niepełnowartościowego lub przeterminowanego!

 

Kompleksowe oczyszczanie organizmu. Dowiedz się więcej>>

 

*Polecany sklep INTERNETOWY:

zamówienia-ceny-klubowe-hurtowe

 

 

 

Uwaga! Autorski znak firmowy zastrzeżony!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Z doświadczeń naszych Klubowiczów

 

Nasza cała rodzina bardzo chorowała. Początkowo objawy były nieznaczne: jakaś alergia, zmęczenie, bóle głowy, słabe wyniki krwi, kaszel, szkliste oczy, swędzenie nosa, rozdrażnienie, drżenie powiek oraz przykurcze mięśni. W miarę upływu czasu narastały one, w szczytowej fazie przekształciły się w prawdziwie nie do zniesienia osłabienie organizmu. Cała nasza rodzina chorowała, a do tego nie wiedzieliśmy co jest przyczyną. Po jakimś czasie zdiagnozowano u nas robaczycę - glistę ludzką i lamblie. Zaczęliśmy leczenie dostępnymi na rynku środkami chemicznymi. Po kilku bezskutecznych kuracjach zaczęliśmy zwracać się po pomoc do zielarki z Ukrainy. Sprowadzaliśmy też niedostępny w Polsce lek - iwermektynę z USA. Wszystkie te wysiłki nie dały oczekiwanych rezultatów. W tym czasie nasza córka zachorowała na cukrzycę 1-go typu - całkowicie insulinozależną. Do dziś nie ma pewności, czy miało to związek z robaczycą bądź z jej leczeniem. W naszej beznadziei poznaliśmy Renatę, która zaproponowała nam oczyszczanie organizmu oraz leczenie preparatami z Calivity. Pomimo początkowego sceptycyzmu postanowimy spróbować. Paraprotex okazał się nadzwyczaj skutecznym lekiem i już po pierwszej kuracji efekty były wręcz nie do uwierzenia. Wraz z oczyszczaniem Pure Yucca, Nopalinem oraz dawkami AC-Zymes i Polinesian noni leczenie postępowało w widocznie dobrym kierunku. Coraz lepiej czuliśmy się. Poprawiły się nam wyniki. Kuracja trwała ponad rok, jednak dziś jesteśmy całkowicie zdrowi. Dziękujemy Ci Renatko, uratowałaś nam zdrowie oraz być może i życie. Choć początkowo kuracja wydawała nam się droga, jednak widząc efekty nie żałowaliśmy niczego. Polecamy wszystkim, którzy skarżą się na podobne objawy. Beata i Marek ze Śląska

 

Opinie i doświadczenia Klubowiczów - lekarz polecił mi Paraprotex>>

 

Niska skuteczność badań laboratoryjnych na obecność pasożytów

 

Skuteczność testów laboratoryjnych na obecność pasożytów, zwłaszcza w kale, waha się pomiędzy 10% a 40%. Często więc pacjent dostaje negatywny wynik, a w rzeczywistości pasożyta lub jego jaj po prostu nie wykryto w danej próbce. W przypadku lamblii wynik prawie zawsze jest negatywny w badaniu kału, gdyż lamblie zwykle zasiedlają inne obszary niż jelito grube (np. wątrąbę, trzustkę), podobnie jest z pasożytami bytującymi w tkankach miękkich i narządach. Nie ma ich w kale, dotyczy to dużej części przywr, glist i części gatunków tasiemców. Bytują one w narządach wewnętrznych, takich jak płuca, wątroba, drogi żółciowe lub na narządach, w mięśniach, w mózgu, w gałce ocznej, w układzie krwionośnym (duża część pierwotniaków) lub limfatycznym.

 

Polecane - Hity CaliVity:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Noni Polinesian>>

noni-liofilizowany-calivita-vitanatural-z-calych-owocow

Owoc noni - Morinda citrifolia - pochodzi z Azji i Australii, gdzie stosowany jest od wieków dla zachowania zdrowia, młodości i wspomagania organizmu. Jest źródłem witamin, składników mineralnych, antyoksydantów, a także substancji o unikalnych właściwościach, np. prokseroniny, która wspomaga funkcjonowanie komórek układu odpornościowego.

Królowa owoców - to, co najlepsze zawarte w jednym owocu i jednym soku noni - jedynym wytwarzanym na bazie całego i liofilizowanego owocu. Najlepszy sok noni, postaw na to, co najlepsze i najwartościowsze dla zdrowia Twego i Twoich bliskich więcej>>

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

graviola-gravital-odporność-nowotwór-antyoksydanty Graviola, mangostan, aloes, nopalin  - sok - zawiera starannie wyselekcjonowane przez grono ekspertów najważniejsze składniki aktywne dla Twojego zdrowia: kompozycję wartościowych, ekologicznych soków i przecierów z owoców i roślin. Brylant wśród najwartościowszych preparatów naturalnych CaliVita. Graviola jest bardzo zasobna w składniki odżywcze – witaminy m.in. B1, B2 oraz C, a także składniki mineralne jak magnez, potas, fosfor czy żelazo. Wykazuje również ponadprzeciętne, bardzo silne działanie antyoksydacyjne, dzięki wysokiej zawartości składników fenolowych – głównie acetogenin i kwercetyny więcej>>

.---------------------------------------------------------------------------------------------------

Składniki Paraprotex:

owoce Rangoon creeper (Quisqualis indica),

sproszkowane nasiona komosy piżmowej (Chenopodium ambrosioides),

ekstrakt z berberysu zwyczajnego (Berberis vulgaris),

żywica z balsamowca mirra (Balsamodendron myrrha),

olej z goździkowca korzennego (Eugenia caryophyllata),

ekstrakt z Pau d'Arco (Lapacho) (4:1) (Tabebuia impetiginosa),

sproszkowany orzech czarny (Juglans nigra),

olej z orzecha włoskiego (Juglans regia),

ekstrakt z nasion grejpfruta (Citrus paradisi),

sproszkowany czosnek (Allium sativum)

 

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU>>

 

Jeśli jesteś zadowolony z naszych porad i preparatów, będzie nam miło, jeśli będziesz polecał je swoim znajomym.

 

Kontakt do nas:

 

533 480 603 lub 609 367 555


E-mail:

Napisz do nas
>>

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

ParaProteX (100 tabletek - masa netto:100 g)

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

 

Immunologia Probiotyki Antybiotyki Grzybica Candida Mykotoksyny Aflatoksyny Gronkowiec Dieta Reakcja Jarisha-Herxheimera Paciorkowiec

Mykotoksyny Klub Calivita Escherichia coli Kanały oczyszczania organizmu Autyzm Zespół Aspergera

 

 

.........

ParaProteX (100 tablets)

 

 

Antiparasitic and antifungal formula

 

ParaProtex is a broad spectrum preparation of unique composition, which naturally supports the protective processes of the body against bacteria, fungi and viruses; it provides effective help in the case of intestinal infections; it maintains the healthy intestine flora; and it also strengthens the immune system through the intestinal mucosa. Its active ingredients include such well-known components as grapefruit seed oil, garlic, walnut or clove, as well as such herbs, successfully applied in folk medicine for centuries, as Rangoon Creeper Fruit, Myrrh Gum, barberry and Pau d’Arco.

 

 

 

To Whom?


 • Those who would like to support their body in its struggle against bacteria, viruses, fungi or intestine infections,
 • those who would like to strengthen their immune system by maintaining their healthy intestine flora,
 • those struggling with digestive problems in order to facilitate normal intestine functions,
 • those who perform a detoxification diet,
 • those applying a Candida diet, in order to supplement the diet.

 

 

 

Why CaliVita Paraprotex?


 • Made from ten types of plants, proved in traditional medicine for millennia.
 • Broad spectrum of action.
 • It does not harm friendly intestinal bacteria.

 

 

 

Why Choose


 • With an outstanding professional background, CaliVita has been offering its products satisfying the highest quality regulations for more than 20 years.
 • We always aspire to use natural base materials originating from the best sources.
 • During our developments, we work using better absorption, for example organic, forms.
 • We offer 100% quality guarantee for our products.
 • Our products are subject to a strict and multiple round examination procedure in order to continuously ensure excellent quality.
 • The vast majority of our dietary supplements are produced in pharmaceutical conditions in the USA.
 • The products are manufactured according to the principles of GMP (Good Manufacturing Practice), whilecontinuous control and regularly scheduled audits by the FDA (Food and Drug Administration) are also performed. We work in close cooperation with the local licensing authorities in order to ensure that our consumers are always provided products of the highest quality.

 

 

 

Did you know?


that Pau d’Arco has no inhibitive effect on benign bacteria, while it inhibits the multiplication of potentially harmful bacteria found in the intestines (E.coli, Clostridium perfinger)?

 

 

 

Retail price 45,89 €

Club price 34,50 €

 

 

 

 

 

Ingredients:


150 mg                                 Rangoon Creeper Fruit

100 mg                                 Wormseed Powder

50 mg                                   Barberry extract (std. 6% alkaloids)

50 mg                                   Myrrh Gum

50 mg                                   Clove oil

50 mg                                   Pau D'Arco extract (4:1)

37.5 mg                               Black Walnut powder

37.5 mg                               Walnut oil

25 mg                                   Grapefruit Seed Extract

12.5 mg                               Garlic powder

 

 

ACTIVE ingredients: walnut powder, walnut oil - These active ingredients may cause allergy or intolerance.

 

Warning!

Application of the preparation does not substitute the medical examination and your consultation with your physician! In case you observe any sign of the presence of intestinal worms or parasites in your body, immediately see your physician.