Kanały oczyszczania organizmu

Niewidzialni zabójcy  pasożyty wewnątrz nas

Lamblie Owsiki Tasiemiec Glista Przywry Tęgoryjec Epilepsja Autyzm Zespół Aspergera Włosogłówka Borelioza

Opinie i doświadczenia pacjentów

 

Kanały oczyszczania organizmu

 

 

"(...) Jeśli system samooczyszczania organizmu nie działa zbyt sprawnie - jelito, wątroba i nerki są niedrożne - zostały przepełnione, jeśli spożywa się dużo krochmalistego i tłustego jedzenia, które nie jest wyprowadzane przez wyżej wymienione organy, w tym wypadku uruchamiają się kolejne kanały wydalnicze.

 

Najpierw włącza się (zastępczy kanał) jama nosowo-gardłowa (migdałki, zatoki, płuca). Ona wyrzuca na zewnątrz w postaci flegmy krochmaliste, tłuste i inne złogi. Stąd wszystkie nasze ciągłe pochrząkiwania, charkania i smarkania.Jeśli i ten kanał wydalniczy zostanie zbytnio obciążony, włączone są dodatkowe: zatoki, kanał słuchowy w uszach, u kobiet - pochwa maciczna, ropieją oczy. Mało ruchliwy tryb życia, praca na siedząco, gwałtownie hamuje krwiobieg w miednicy - powstaje zastój krwi. Jest to druga przyczyna, dlaczego właśnie tu gromadzi się flegma - u mężczyzn wokół prostaty, u kobiet - w jajnikach powodując cystę.


Jeżeli najbardziej szkodliwe produkty takie jak m.in.: zimne lub tłuste mleko, śmietana, lody są spożywane zbyt często, to wg. Mikio Kuszi (specjalista makrobiotyk) na pewno będziecie mieć cystę (np. piersi, jajników lub u mężczyzn przerost prostaty). Dalej w tej cyście przerastają zarodniki pleśni i powstaje rak, dający metastazę. Sami go żywimy, sami go pielęgnujemy, a potem dziwimy się - skąd?


Jeśli i to jest niewystarczające lub z jakiegoś powodu te kanały są zamknięte - włączają się dwa ostatnie - płuca i skóra.


Skóra sygnalizuje obciążenie organizmu złogami poprzez brzydkie zapachy, wysypkę, pryszcze, różnego rodzaju egzemy, czyraki (nieprawidłowe łączenie pokarmów)...(...)"

Źródło: G.P.Małachow " Oczyszczanie organizmu i prawidłowe żywienie"


"... Zauważyłem, że kobiety chore na raka piersi w 9 wypadkach na 10 miały kłopoty z pracą jelita..." dr. A. Posze

kanały oczyszcania organizmu

Stan naszych wewnętrznych organów określa nasz wygląd zewnętrzny.


Całkowite oczyszczenie organizmu jest nam nie tylko potrzebne, jest nam życiowo niezbędne, dlatego, że tylko czysty organizm, wolny od "wewnętrznego brudu", może funkcjonować harmonijnie i właściwie. Dalej>>

 

Czy wiesz, że...


trzeba niemal dwóch lat odtruwania i regeneracji,
aby pozbyć się wszystkich toksyn z wątroby?

 

Poprawę samopoczucia możesz odczuć już po kilku tygodniach kuracji oczyszczającej i odtruwania, ale nie zwalnia to z dalszej detoksykacji całego organizmu, jeśli chcesz, aby kuracja była skuteczna, a efekty długofalowe.

 

Aby wspomóc oczyszczanie zatok, wątroby, jelit, nerek korzystnie jest zastosować bioharmonex oraz pić wodę z aquarion - filtr i jonizator wody.

 

Oczyszczanie ze śluzu zatok przynosowych i czołowych>>

 

Zapalenie migdałków, trzeci migdał, gronkowiec w gardle>>

 

Kompleksowe oczyszczanie organizmu>>

 

Zaparcia u niemowląt i małych dzieci >>

 

Immunologia Probiotyki Antybiotyki Grzybica Candida Mykotoksyny Aflatoksyny Gronkowiec Dieta Reakcja Jarisha-Herxheimera Paciorkowiec

Mykotoksyny Klub Calivita Escherichia coli Kanały oczyszczania organizmu Autyzm Zespół Aspergera Dalej>>