Detox Patch Plastry oczyszczające, odtruwające

DETOX PATCH

Plastry oczyszczające

 

Produkt Firmy Calivita

 

 

 

 

Produkt tylko dla członków Klubu>>

Chcesz zadać pytanie - tutaj>>

Cennik produktów z oferty zagranicznej tutaj>>

cena   33,70 euro -     162 zł

 

 

Produkt tylko dla członków Klubu CaliVita>>

Produkt nie jest dostępny w Polsce. Jest dostępny na zamówienie, z oferty zagranicznej i zamówienie z Rotterdamu, wyłącznie dla Klubowiczów z aktualnym numerem członkowskim.

Czas oczekiwania na realizację zamówienia ok. 7 dni.

 

Zamów telefonicznie lub mailowo>>

 

One pracują, gdy Ty śpisz – w naturalny sposób oczyszczają Twój organizm.

 

Detox Patch mogą łagodzić dolegliwości bólowe w przebiegu:

□        Stanów zapalnych stawów
□         Fibromyalgii
□         Zapalenia kaletki maziowej
□         Bólów kręgosłupa, krzyża, kolan, nadgarstków i rąk, w karku, w łokciu, w ramieniu i w stawie biodrowym, ból głowy lub zębów, uszu, oczu, gardła

 

Ponadto mogą zmniejszyć dyskomfort, pochodzący ze:

□         Stresu
□         Alergii pyłkowej
□         Zaparć ( zatwardzenia) i hemoroidy
□         Wstrząsu emocjonalnego
□         Niepokoju
□         Bezsenności lub brak snu
□         Niedowagi  i nadwagi (otyłość)
□         Chorób zapalnych dróg oddechowych
□         Chorób wątroby, trzustki i nerek
□         Bezpłodności (impotencja u mężczyzn i niepłodność u kobiet)
□         Zbyt częstego oddawania moczu lub inne problemy z tym związane (skąpomocz lub bezwiedny wypływ moczu)

Już od dawna wiadomo, że gromadzone w organizmie toksyny, mają zły wpływ na stan naszego zdrowia, prowadzą do wielu chorób  zwyrodnieniowych, np.: stanów zapalnych  stawów. Azjatyckie powiedzenie, brzmi: „Proces starzenia pochodzi ze stóp”. W zachodniej refleksologii są one nazywane „drugim sercem”, ponieważ znajduje się na nich około 60 punktów akupunkturowych. Górna część stopy (od palców) odnosi się do narządów znajdujących się w „górnej” części organizmu, podbicie odnosi się do narządów znajdujących się w „środkowej” części organizmu, zaś pięta do organów znajdujących się w trzeciej „dolnej” części ciała.

 

Jeszcze do niedawna plastry oczyszczające na stopy były dostępne tylko i wyłącznie w Azji. Każdego miesiąca sprzedaje się ich tam ponad 10 milionów. Dlaczego zasługują na takie zaufanie?

 

Łącząc tradycyjną mądrość z nowoczesną nauką, twórcy plastrów oczyszczających starannie dobrali unikalne substancje naturalne. W efekcie stworzyli bezpieczne, ale silnie działające i skuteczne plastry oczyszczające, które „pracują” nawet podczas naszego snu.

 

W przypadku produktów typu „wellness”, jakość składników odgrywa pierwszorzędną rolę. Z tego powodu w plastrze oczyszczającym zawarte są nie tylko niezwykle rzadkie składniki roślinne, ale także południowoamerykańskie grzyby, ocet drzewny, zmielony półszlachetny kamień turmalin.

 

Niezwykle ważny jest sposób, w jaki składniki plastra oczyszczającego zostały wzajemnie połączone. Podczas prac nad powstaniem tego produktu, wykorzystano wiedzę zielarzy, jak również zaczerpnięto cenne uwagi ze znanej książki „Donguibogam” - orientalnej medycyny naukowej. Wiele osób zaskoczonych jest nieprawdopodobnymi właściwościami plastra oczyszczającego w łagodzeniu dolegliwości bólowych oraz dyskomfortu emocjonalnego wywoływanego stresem i lękiem.

 

Oczyszczanie organizmu, detoksykacja, odtruwanie

Jest to odtrucie organizmu ze zbędnych i szkodliwych produktów przemiany materii, również na skutek słabej pracy nerek, osłabienia lub zatrucia narządów. Detoksykacja to ciąg reakcji biochemicznych zachodzących w organizmie prowadzących do przekształcenia toksycznych związków chemicznych w niegroźne cząsteczki, które są łatwo wydalane z komórek.

 


Na działanie toksyn narażeni jesteśmy na każdym kroku - znajdują się w pożywieniu, które jemy, w powietrzu, którym oddychamy, gromadzą się w naszym organizmie, zbyt duża ilość toksyn nieuchronnie prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych.


Efekt oczyszczania, dotoksykacji to homeostaza, prawidłowe funkcjonowania całego organizmu, regulacja procesów trawienia, właściwe przyswajanie składników odżywczych.

 

Detoksykacja organizmu w połączeniu z akupresurą i refleksologią jest to obecnie najlepszy i najszybszy sposób na oczyszczenie organizmu i ogólną poprawę stanu zdrowia.


Plastry odtruwające to unikatowe połączenie składników roślinnych zamkniętych w plastrach z refleksologią. Plaster naklejony na odpowiedni punkt stopy wraz z krążeniem krwi pochłania toksyny z organizmu poprawiając nasze samopoczucie oraz ogólny stan zdrowia.


Nasze unikatowe plastry detoksykujące to naturalne składniki zamknięte w plastrach naklejanych na stopy. Plaster możesz nakleić na stopie - bezpośrednio w miejscu, które odpowiada, za dany organ stymulując zakończenia nerwowe. Podeszwy stóp to obraz całego naszego organizmu. Na stopach znajduje się ponad 60 punktów refleksologicznych z 360 na całym ciele.

 

Ponieważ plastry po naklejeniu imitują ciepło można także bezpośrednio naklejać je w miejsce bólu - na kolana, łokcie, plecy, kark, nerki itd.

 

Jakich korzyści dostarcza plaster oczyszczający?

 

Z całą pewnością zauważysz i docenisz niepowtarzalność plastrów oczyszczających.

Są one już dostępne na rynku europejskim. Charakteryzują się najwyższą jakością składników, jak również samego opakowania. To unikalne połączenie starożytnej mądrości i nowoczesnej technologii. Obecnie miliony osób na całym świecie mogą cieszyć się korzyściami, jakie niesie za sobą stosowanie tego produktu.

 

Ich popularność możemy zawdzięczać korzyściom, jakie może odnieść nasz organizm, np.: w zwalczaniu zmęczenia, poprawie krążenia i jakości snu, przyspieszeniu metabolizmu, łagodzeniu dolegliwości bólowych, usunięciu toksyn, a także ogólnej poprawie stanu zdrowia i naszego wyglądu.

 

One pracują, gdy Ty śpisz – w naturalny sposób oczyszczają Twój organizm.

Zawartość:

Opakowanie zawiera 12 oddzielnie pakowanych plastrów


Nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego


Produkt dostępny dla członków Klubu  Calivita

 

Uwaga, dowiedz się więcej:

 

Kanały oczyszczania organizmu>>

 

Oczyszczanie z toksyn poprzez stopy>>

.

 

Składniki plastrów oczyszczających, efekty działania>>

Oczyszczanie organizmu ze śluzu (układu rozrodczy i prostata)>>

 

Oczyszczanie ze śluzu zatok przynosowych i czołowych>>

 

Zapalenie migdałków, trzeci migdał, gronkowiec w gardle>>

 

Kompleksowe oczyszczanie organizmu>>

 

 

Zamówienia oraz informacje:

 

533 480 603 lub 609 367 555

 

 

Detox Patch
12 patches

Detoxifying patch

Our body has to face countless toxins day by day: toxic substances may get accumulated as a result of your exposure to environmental pollution, chemicals, medicines, certain consumer products. Using its carefully selected ingredients and with the help of the heat emitted by tourmaline and Oriental reflexology, Detox Patch helps remove these substances during relaxation, applying natural methods.

 • Everybody to remove the accumulated toxic substances,
 • those who would find traditional periodic detoxification too hard to bear. Detox Patch offers a more gentle and finer method of detoxification,
 • in order to complement dietary supplements, in case of a periodic detoxification treatments.

Detox Patch active ingredients:

 • Bamboo vinegar
 • Cypress vinegar
 • Tourmaline
 • Agaricus mushroom
 • Achyranthis radix
 • Paeoniae rubrae radix
 • Siberian ginseng
 • Artemisia iwayomogi
 • Caragana sinica
 • Platicodon grandiflorum
 • With an outstanding professional background, CaliVita has been offering its products satisfying the highest quality regulations for more than 20 years.
 • We always aspire to use natural base materials originating from the best sources.
 • During our developments, we work using better absorption, for example organic, forms.
 • We offer 100% quality guarantee for our products.
 • Our products are subject to a strict and multiple round examination procedure in order to continuously ensure excellent quality.
 • The vast majority of our dietary supplements are produced in pharmaceutical conditions in the USA.
 • The products are manufactured according to the principles of GMP (Good Manufacturing Practice), while continuous control and regularly scheduled audits by the FDA (Food and Drug Administration) are also performed. We work in close cooperation with the local licensing authorities in order to ensure that our consumers are always provided products of the highest quality.

that sole reflexology is one of the alternative treatments whose effects and usefulness have also been acknowledged by Western medicine?