OXY MAX - tlen stabilizowany

 

OXY MAX

TLEN

Produkt Firmy Calivita

Bez tlenu nie ma życia- tlen stabilizowany dotleni Twój organizm!

 

Produkt dostępny dla członków ,,Klubu zdrowia Calivita"Jak istotny jest tlen dla naszego życia doświadcza każdy, kto choćby na moment z jakiegoś powodu przestaje oddychać. Człowiek jest w stanie przetrwać:  bez jedzenia - nawet miesiąc, bez uzupełniania płynów - kilka dni, nie oddychając (bez nieodwracalnego uszkodzenia mózgu) - zaledwie 3 minuty (!!!)

Pierwiastek ten pełni niezwykle doniosłą rolę. Optymalna ilość tlenu jest warunkiem życia. Jeżeli komórki otrzymują go zbyt mało, mówimy o zjawisku niedotlenienia. W każdej minucie do komórek musi dotrzeć życiodajny tlenu. Jest on niezbędny  by wszelkie procesy zachodziły bez zaburzeń. Żeby komórki otrzymały właściwą porcję tlenu, nie wystarczy jednak oddychać. Konieczne jest przetransportowanie go do komórek i zamiana na energię biologiczną. Kiedy krew przenosi zbyt mało tlenu, komórka próbuje wytworzyć energię inną metodą czyli przechodząc na metabolizm beztlenowy. W jego wyniku powstaje wiele groźnych dla organizmu człowieka produktów przemiany materii, które mogą poważnie uszkadzać komórki. Niedobór tlenu to jeden z najważniejszych czynników chorobotwórczych.

"Nie znam choroby, u podstaw której nie leżałoby niedotlenienie
komórek"
głosi znany biochemik Otto Wartburg, laureat Nagrody Nobla.

Dr Otto Wartburg już w 1931 roku przeprowadzał swoje doświadczenia na kilkudziesięciu różnych zwierzętach. Pozbawiał zwierzęta właściwej ilości tlenu. W sytuacji zbyt małej  podaży tlenu komórka zwraca się po inne źródło energii, by podtrzymać funkcje niezbędne do życia. Najczęściej w takim przypadku, komórki rozkładają glukozę w procesie beztlenowej fermentacji. Komórki zaczęły czerpać tlen z fermentacji cukru. W wyniku tego zjawiska powstał dodatkowo kwas mlekowy zakwaszający organizm. W efekcie powstały niepożądane związki chemiczne i ten sposób został zaburzony metabolizm komórkowy. W tym czasie oraz w okresie powrotu do stanu zdrowia, cała grupa osłabionych komórek traci swoją naturalną zdolność do samoobrony. Takie komórki pozostają bezbronne wobec wirusów, grzybów, bakterii i innych czynników chorobotwórczych. Nadmiar kwasu mlekowego u doświadczalnych zwierząt spowodował dodatkowe trudności z powrotem do przyswajania tlenu z atmosfery i w efekcie powodował wynaturzenie się komórek oraz ich przetwarzanie się w komórki rakowe.

W wyniku uprzemysłowienia oraz zanieczyszczenia środowiska, systematycznie zmniejsza się w powietrzu stężenia tlenu. Jeszcze 100 lat temu notowano 22% tlenu w Powietrzu, a dziś zaledwie 12-15%. Twoje płuca są w maksymalny sposób obciążone zanieczyszczonym powietrzem. Podobnie jest z zanieczyszczona i przetworzona żywnością, która zakwaszając organizm, również zwiększa jego zapotrzebowanie organizmu na tlen.


Dajcie mi możliwość dostarczenia do organizmu wystarczającej ilości tlenu,  a ja wzniecę w nim ogień” –mówił  ojciec medycyny  Hipokrates .

Współczesna nauka pozwoliła na spełnienie marzeń Hipokratesa  - firma CaliVita opracowała OXYMAX -  suplement zawierający biologiczny tlen w koncentracie.
Dla porównania w wodzie z kranu zawartość tlenu wynosi 5-7 cząsteczek, a w przypadku wody źródlanej 10-12 cząsteczek na 1 milion części wody. OXYMAX zawiera 1000 razy  więcej tlenu niż w wodzie bo 12000 cząsteczek tlenu na 1 milion części wody. Stąd też tlen stabilizowany o ujemnych jonach tlenu - bardzo pozytywnych dla zdrowia, jest mistrzem w dotlenianiu organizmu. Rozprowadzany jest w organizmie poprzez krew ale również poprzez osocze i płyny obwodowe, dzięki czemu bardzo szybko dociera do wszystkich miejsc w organizmie, nawet tam, gdzie wystąpiły zatory i nie dociera  krew.


OXYMAX ma bardzo wiele zastosowań,  m.in. w przebiegu chorób sercowo-naczyniowych (np. zawał serca, dusznica bolesna, miażdżyca )- łagodzi dolegliwości umożliwiając  dodatkowe dotlenienie organizmu, w cukrzycy nie dopuszcza do powikłań, u osób pracujących umysłowo pokrywa zwiększone  zapotrzebowanie mózgu w tlen przez co podnosi zdolność myślenia i kojarzenia, korzystnie wpływa na przemianę materii, u sportowców szybko likwiduje zakwasy, wpływa na tlenowa aktywność fizyczną, przywraca energię i znacząco wpływa na poprawę  wydolności sportowców.
Dzięki właściwościom odtruwającym i oczyszczającym umożliwia gojenie się trudnych do leczenia ran szczególnie tych po oparzeniu,  eliminuje  bakterie beztlenowe takie jak Streptococcus, Staphylococcus, Salmonella, Coli itp. dla których jest substancją toksyczną.


Każda osoba może  nosić to niewielkie (60 ml) opakowanie, które stosowane  3 x dziennie po 20 kropli wystarcza na 40 dni kuracji. Kuracja ta jest znacznie tańsza od tradycyjnego zabiegu w kawiarence tlenowej, a jej dzienny koszt nie przekracza 5 PLN (przy stosowaniu  3 x dziennie po 20 kropli dziennie).

Dotlenienie kory mózgowej intensywnie poprawia koncentrację i pamięć, a zatem osoby uczące się i przygotowujące do egzaminy mają złoty środek, by w krótkim czasie przyswoić znacznie więcej materiału niż inni bez doładowania tlenowego.

Dostarczenie tlenu do krwioobiegu znacznie ułatwia pracę choremu sercu, tak więc osoby z chorobą wieńcową, w stanach przed- i po- zawałowych koniecznie powinny dostarczać tlen w większych ilościach - jest w tych stanach cudownym lekiem.

Osoby z problemami układu oddechowego m. in.: astmatycy, alergicy i inni, odczuwają znaczną poprawę w oddychaniu już po niewielkiej ilości OxyMax.

Stabilizowany tlen OxyMax przedostaje się niemal w natychmiastowy sposób, w ciągu kilkudziesięciu sekund  do chorych miejsc, do serca i kory mózgowej płynami ustrojowymi (również poza układem krwionośnym). Tlen OXYMAX jest w formie uwodnionej - płynnej. Czy rozumiesz co oznacza natychmiastowe podanie OxyMax w chwili zawału lub udaru?

Tlen jest najlepszym kosmetykiem świata, stosowanym zewnętrznie i wewnętrznie do organizmu. Nie ma skuteczniejszego sposobu  wali z trądzikiem czy oparzeniami skóry jak zewnętrzna terapia tlenem. OxyMax wpływa również na młodzieńczy, zdrowy wygląd skóry, a dla starszych osób jest czymś w rodzaju eliksiru młodości.

 


Sposób użycia: 2-3 razy dziennie po 20 kropelek OxyMax rozpuścić w 1 szklance wody, kolejność musi być następująca: wlej do pustej szklanki OxyMax i dopiero wówczas nalej wody czystej niegazowanej.

 

Zawartość : 60 ml- stabilizowane jony tlenu ( 12 000 PPM)

Produkt dostępny tylko dla członków ,,Klubu Zdrowia Calivita"

 

"Niskie stężenie i ciśnienie tlenu w żywej komórce zapowiada
powstawanie chorób infekcyjnych oraz raka"

dr Otto Wartburg


dr Lin Clark:


Zajmuję się medycyną niekonwencjonalną.
Moja dziedzina to alergia i leczenie oparte o naukę o prawidłowym żywieniu.

Dzięki klasycznemu badaniu ogólnego stanu zdrowia oraz aparaturze biorezonansowej, jestem w stanie wykryć błędne składniki procesów chemicznych organizmu i otrzymać całościowy obraz na temat stanu zdrowia pacjenta. Chociaż ocena grzybicy jelit podzieliła zarówno lekarzy, jak i osoby zajmujące się alternatywnymi metodami leczenia, osobiście stwierdziłam, że w przypadku 60-70% moich pacjentów ilość obecnych w jelitach grzybów jest zbyt wysoka. Prowadzi to nie tylko do różnych dolegliwości w obrębie przewodu pokarmowego, lecz może być również przyczyną takich chorób, jak np. egzema, łuszczyca, bóle głowy, migrena, przewlekłe zmęczenie, bóle stawów, zaburzenia hormonalne.
U 30% pacjentów można wykazać także obecność pasożytów jelit.
Równie częsta jest zwiększona ilość wirusów i innych mikroorganizmów anaerobowych, które dobrze czują się w otoczeniu ubogim w tlen.

Najciekawszą stroną mojej pracy jest możliwość mierzenia zawartości tlenu molekularnego w jelitach.
W każdym przypadku, gdy poziom tlenu molekularnego w jelitach jest zbyt niski, można równocześnie wykazać obecność grzybów, pasożytów, wirusów i innych mikroorganizmów. Kiedy moim pacjentom zaleciłem zażywanie tlenu stabilizowanego, wtedy ilość tlenu molekularnego w ich jelitach znacznie się podwyższyła. Poziom wzrostu był znaczący już po 4-8 tygodniach.
Co ciekawe, w jelitach wzrostowi uległ nie tylko poziom tlenu, ale również ilość witamin i składników mineralnych. Dowodzi to, że dzięki tlenowi stabilizowanemu, organizm potrafi przyswoić odpowiednie ilości składników niezbędnych dla życia nawet z ubogiego menu. W mojej pracy najważniejsze jest, by moi pacjenci jak najszybciej powrócili do zdrowia. Wszystkim proponuję, by dla długotrwałego zachowania zdrowia, zaczęli regularnie, codziennie zażywać tlen stabilizowany.

dr Lin ClarkCALINews nr 11, Wrzesień 2003

Katalog i ceny wszystkich produktów>>


Nie jesteś klubowiczem? Kup w sklepie>>

Chcesz zostać klubowiczem i korzystać z przywilejów>>

Jesteś klubowiczem, zestawy promocyjne Calivita>>

Skorzystaj z promocji Vitanatural>>


Zadaj pytanie>>

 

 

OxyMax® (60 ml)  Oxygen drops

Without proper oxygen supply, our body would not operate optimally. OxyMax® drops contain stabilised oxygen molecules, which get into the blood circulation during digestion. This form, which is easy to utilise by the body, can contribute to decreasing the harmful effects of civilisation or increase our physical performance. In cities with polluted air, where the oxygen content of the air is lower, or in case of higher oxygen demand, such as during sports or physical work, OxyMax® can be helpful!

 • Residents of cities with polluted air, people who are doing sports,
 • in order to promote and increase the oxygen supply of the body,
 • in order to improve metabolism,
 • in order to increase sports performance,
 • in order to improve the energy supply and the physiological processes,
 • in order to help the absorption of vitamins, minerals, amino-acids and herbs.

OxyMax active ingredient: Stabilized molecules of oxygen in sodium chloride compound consisting of oxides of chloride, sodium carbonate and distilled water.

 • With an outstanding professional background, CaliVita has been offering its products satisfying the highest quality regulations for more than 20 years.
 • We always aspire to use natural base materials originating from the best sources.
 • During our developments, we work using better absorption, for example organic, forms.
 • We offer 100% quality guarantee for our products.
 • Our products are subject to a strict and multiple round examination procedure in order to continuously ensure excellent quality.
 • The vast majority of our dietary supplements are produced in pharmaceutical conditions in the USA.
 • The products are manufactured according to the principles of GMP (Good Manufacturing Practice), while continuous control and regularly scheduled audits by the FDA (Food and Drug Administration) are also performed. We work in close cooperation with the local licensing authorities in order to ensure that our consumers are always provided products of the highest quality.

that normally we inhale 5-8 litres of air a minute, which can rise up to 50-60 litres while doing sports?

Retail price 65.17 €
Club price 49.00 €