Niewidzialni zabójcy - pasożyty wewnątrz nas

Niewidzialni zabójcy  pasożyty wewnątrz nas

Lamblie Owsiki Tasiemiec Glista Przywry Tęgoryjec Epilepsja Autyzm Zespół Aspergera Włosogłówka Borelioza

Opinie

 

Niewidzialni zabójcy - pasożyty

wewnątrz nas

 

W Polsce zakażenia owsikami (również u niemowląt) sięga 95% ludności, włosogłówką - 80%, glistą - 50%, zakażenie lambliami - nawet u niemowląt - dochodzi do 80%. Zarobaczenie, a także zagrzybienie grzybica (candida) i zakażenia pierwotniakami lamblia, daje uboczne efekty w postaci, m. in. alergii, chorób takich jak łuszczyca, cukrzyca, nerwice, psychozy i cykliczne choroby psychiczne, bóle mięśniowe, bóle kręgosłupa, głowy, nudności, bezsenność, zespół permanentnego zmęczenia oraz słabej odporności na zakażenia wirusowe i bakteryjne...

 

"Bez względu na długość listy objawów danego pacjenta - od chronicznego zmęczenia poczynając, na bezpłodności i zaburzeniach psychicznych kończąc - jestem pewna, że istnieją tylko dwie przyczyny chorób: obecność pasożytów i/lub skażeń." dr H.Clark, Kuracja Życia

 

Choroby pasożytnicze i infekcje występują częściej u osób z upośledzonym układem immunologicznym, powodując groźniejsze dolegliwości.

Pasożyty to organizmy zwierzęce lub roślinne wykorzystujące inny organizm jako środowisko życia i zdobywania pożywienia. Najczęstszymi pasożytami człowieka są organizmy zwierzęce, które wywołują choroby zwane parazytozami.
Pasożyty bytujące w jelitach człowieka zaliczamy do robaków i pierwotniaków. Robaki należą do dwóch grup: robaków płaskich (płazińce) i robaków obłych (obleńce).

 

 

„Zanim rozpocznę właściwą kurację leczniczą, wszyscy moi pacjenci przechodzą fundamentalny etap przygotowawczy - gruntowne oczyszczenie z zatruwających organizm pasożytów. Stosuję ParaProteX...


...ParaProteX podawałam z powodzeniem u dzieci i u niemowlęcia (1 roczek) w celu usunięcia pasożytów jelitowych – owsików. Dawka była odpowiednio mniejsza, a kuracja rozpoczęła się stopniowo od ¼ tabletki...”
- Prof. Valeria Szedlak-Vadocz

 

Jak bardzo może Ci pomóc Paraprotex, dowiesz się tutaj>>

 

Zapraszam na filmy o pasożytach  i skutkach ich bytowania wewnątrz nas. Jaka jest statystyka  zakażeń, jak się przed nimi chronić, jakie choroby wywołują? Odrobaczamy zwierzęta  domowe,  a o sobie zapominamy!!! Najskuteczniejsza jest kuracja przeprowadzana jednocześnie u wszystkich domowników oraz domowych zwierząt.

Pasożyty wewnątrz nas

 

Niewidzialni zabójcy

Jak bardzo może Ci pomóc Paraprotex, dowiesz tutaj>>

 

Na ziemi istnieje nieznany świat. Krainą tą jest ludzkie ciało, a jego mieszkańcy pożerają nas... żywcem. "Zjadani żywcem" to dokument, który zwraca uwagę na niepożądanych mieszkańców naszego ciała - wszy, insekty, pasożyty, robaki. Niechciani lokatorzy mogą być efektem braku higieny, ale najczęściej można się nimi zarazić lub je nabyć pijąc wodę... Często tych przykrych gości przywozimy ze sobą z wakacji w egzotycznych krajach.

Wielu zwierzętom, które wybrały nas za swoich żywicieli zapewniamy dobre schronienie i dużo pokarmu. Pasożytom jest obojętne czy człowiek jest stary, młody, biały, czarny, bogaty czy biedny.

"Zjadani żywcem" to film dokumentalny, który jest obrazem tego, co żyje w nas. Interesujący dokumentalny film, ukzujący nasze drugie wnętrze, którego często nie jesteśmy świadomi.

 

Immunologia Probiotyki Antybiotyki Grzybica Candida Mykotoksyny Aflatoksyny Gronkowiec Dieta Reakcja Jarisha-Herxheimera Paciorkowiec

Mykotoksyny Klub Calivita Escherichia coli Kanały oczyszczania organizmu Autyzm Zespół Aspergera